reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mała niezły pomysł ;)

Kaszu dzięki, postaram się nie przemęczać. Ty też duuużo wypoczywaj!
 
reklama
oj ale nam się natworzyło tych wątków! ::) nie mogę się połąpać! Już się pogubiłam, w którym ostatnio pisałam, na który nei odpowiedziałam! he he :laugh:
 
No właśnie, ja dokładnie tak samo jak Ty Mała ;) Z resztą wyraziłam już swoje zdanie na ten temat chyba w nowym wątku ze zdjęciami.

Oki, moje kochane brzuchatki, to ja już jestem spakowana, prowiant przygotowany ;) I mam chwilkę teraz dla Was.
Dziewczyny nie piszcie tak duuużo bo jak wrócę to chyba całą noc będę czytała!!! pls, pls :-*
 
Miłej podróży i bawcie się dobrze :)
ja mam w czerwcu dwa śluby i trochęjestem przerażona, bo też wyjazdowe ...
 
O rany, mamuśki tylko 3 godz mnie nie było a juz tyle czytania ;) Ale się rozkręciły....

Klementynko witamy serdecznie, w jakim wieku masz pociechy?

Teddy jak nadal będę czytała Twoje posty to mnie z roboty wyrzucą, chichram się juz na głos bo nie moge się pohamować. ;D  
Osiadłe baryłki, to brzmi jak sprzed potopu, zaczynam czuć że się rozkładam  :)

Z tym wychodzeniem za mąż to nie zupełnie tak jak myślisz. Ja chyba przyjmę w przyszłym roku z moim małym jeszcze raz Pierwszą Komunię to może wtedy zobaczę aparat fotograficzny... A może juz staż małżeński za długi, może powinnam pomyśleć o zmianie ;D. Słyszałam, że niektórzy lubia kobitki w ciąży.  :laugh: Chyba na początku jest tak pięknie... czy już mi sie zapomniało... ;D
Coś mi mówi że Ci nasi faceci sa podobni, mojemu wczoraj powiedziałam że idziemy na 3D i pokazałam mu jak wyglądają zdjęcia a on powiedział że teraz nie będzie mógł zasnąć :)
Nie przesadzaj z tym wyglądem, ...albo może przesadzaj... milej mi się robi  ;D, że nie tylko ja mam problemy ze zmieszczeniem się w futrynę :)

Kaszu nie mówiłam, że masz przestać z tym sprzątaniem, praniem itd... Marsz do łóżka! Mam nadzieję że kompa mąż przystawił Ci blisko żebyś mogła z nami pogadać. Poważnie daj już spokój i odpoczywaj dziewczyno więcej, pleeeeaaaaseeee!

Doxa miłej podróży
 
Doxa, baw sie dobrze i wypoczywaj aktywnie  ;D Kup sobie ładny ciuszek ciażowy i ciesz sie tym naszsym specyficznym wyglądem  ;D
Własśnie wrzuciłam swoje zdjecie na 'brzuszkach" takze mozecie poogladać jak to my z dzidzią teraz wygladamy  :D

Kochane nowe dziewczyny - witam również gorąco  - jak dobrze ze tyle nas sie tu odnalazło!!  :D :D
 
Jeszcze parę słów o mojej wizycie u ginki. Normalnie nóż w kieszeni się otwiera.

Poraz kolejny nie badała mnie ginekologicznie, tylko na I-ej wizycie w 8tc! Za to słuchałam bicia serduszka i kopniaczków ;D  Pierwszy raz! Mój synio nie lubi jak leżę na plecach, tętno mu spadło, zapewne przydusił pępowinę która jest za nim. Ginka powiedziała, że właśnie to "bulgotanie" co czujemy, to są kopniaczki :)
Skierowanie na USG, a i owszem dostałam, ale u mnie USG robi 1 lekarz, 1 raz w tygodniu i do tego idzie na urlop, więc zapisali mnie dopiero na 27 czerwca (to będzie 25tc), moja gin nie przejęła się zupełnie, bo ją interesuje wyłącznie płeć! Ani słowa nt. USG połówkowego itp. No więc pójdę sobie prywatnie i tyle!
Dostałam kolejne recepty, skierowanko na krew/mocz i do domku! Mówię Wam, całe szczęście, że wiem że nic złego się nie dzieje, bo inaczej zmieniałabym lekarza! Ot nasza państwowa służba zdrowia!!!
Nie mówiłam jej że byłam na USG, bo i po co ???
 
Normalnie nie nadążam za Wami!!! ;)

Dziewczyny dziękuję bardzo wszystkim za życzenia i dobre słowa!

Planujemy wrócić w czwartek w nocy! Do usłyszenia/zobaczenia ... jak to napisać ??
 
kurcze Doxa nie masz dość?! Ja bym zmieniła już lekarza? Nie chcesz iśc prywatnie? Ja przy każdej wizycie mam badanie ginekologiczne! I serduszka też słucham. A z tym leżeniem na plecach, to podobno już nie powinnyśmy tego stosować od czwartego miesiąca. A nie miałaś robionej cytologii? A gdyby wdała się jakaś infekcja? Oczywiście Ci tego z całego serca nie życzę, ale przynajmniej spokojniejsza bym była gdybym miała badania za każdym razem. No ale cieszę się, ze wszystko jest ok i oby tak dalej! kiedy następna wizyta? :)
 
reklama
Do góry