reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Luszka, a wiesz, ze część tych spodni ma gumę i i tak lecą w dół i taka buła sie robi. Swoją drogą to dla ,mnie niepojęte, dostała teraz od mojej przyjaciółki dwie pary spodenek dresowych escada, na 98 czyli za dużych. Ale gumka jest taka że spodnie trzymają, wywinęłam jej nogawki i lata zachwycona. A niektóre z tych na 80 i 86 masakra, moja Natalia by tam weszła, Twoja i jeszcz by miejsce zostałio :-) A w jedne jak jej merzyłam to okazalo się, ze dwie nogi wsadziłam jej w jedną nogawke i weszły bez problemu :-) To ja nie wiem na jakie to dzieci szyte? bo że ma sobie majtac to jasne, ale bez przesady :-) Szczególnie, ze akurtat te są za krótkie czyli na jakieś malutkie walcowate dziecko :-)
 
reklama
Moje kochane, nie było mnie tu tak dawno że już nie bardzo pamiętam jak się wysyła odpowiedzi :zawstydzona/y:, chciałam się tylko z Wami przywitać i wszystkie mamusie z którymi tyle się napisałam, gorąco pozdrowic :-)
 
Karen- wieki Cie nie było. Zdaj relację co u Was!
No i oczywiście wszytskiego najlepszego dla Sebastianka!!!

A swoją drogą szkoda, ze tyle dziewczyn przestało pisac. Ale z drugiej strony fajnie, ze chociaz czasem wpadają ;-)
 
Karen fajnie że zajrzałaś. Co u Was? Odzywaj się częściej.
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Sebastianka :-)
 
Tak mi sie jeszcze przypomniało a propos mojej @ że dokładnie rok temu zaczęła mi się ostatnia... a potem była ciąża ;-)
coś się monotematyczna robię ;-) ...
zmykam uśpić Natkę; jeszcze tylko dziękujemy za życzenia zdrówka
pa
 
Ciężko zdać relacje z ostatniego roku :-) Sebastian ma dzisiaj 2 urodzinki i tak śmiesznie się złożyło że odezwałam się akurat dzisiaj - nie planowałam tego.
Ja przymierzam się do założenia sklepu internetowego dla dzieci, mam z tym związanych mnóstwo obaw ale muszę stworzyć sobie jakieś miejsce pracy :-) dalej gnieciemy się z teściową ale mamy już piękną działeczkę pod Krakowej 44arową i marzy mi się tam domek,
na razie ciągle wychowuję swojego Misia siedząc w domu ale powoli muszę zacząc mysleć o sobie i stąd pomysł na ten sklep...wierzę że się uda, a co u Was, które dziewczyny z październikowych mają już drugie dzieciaczki?
 
Luszka kiedy Ty się dorobiłaś drugiej pociechy...!
Moje najserdeczniejsze gratulacje ale mnie tu dawno nie było...tyle się zmieniło :-)
Dziękuję za życzenia dla Sebastianka, przekażę...:-)q
 
reklama
Witam!
Magduś, jeśli te sliwkowe spodenki są na długośc na Natalkę ok, to ich nie sprzedawaj .ja je odkupię jesli mozna. Nadia ma większy tyłek;-)

Karen,sto lat dla Sebastiana!
 
Do góry