reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

brałam feminatal metafolin do 12 tyg, potem doszłam do wniosku ,że polecenie lekarza wynikało po części z materiałów reklamowych dostępnych w gabinecie, w końcu wiadomo,że maja profity od tego ,że polecają określone preparaty.
A teraz biorę Falvit M i w niczym nie czuję aby ustępował 4 razy droższemu Feminatalowi.
Dodatkowo biorę Omega3-6-9
 
reklama
Hej.. słuchajcie, może coś poradzicie.. mój ginek na samym początku zapisał mi kwas foliowy i żelazo. Łykam do dziś i nic poza tym.. Niektórzy się dziwią, że dziwnie mało, że powinnam jeść jeszcze magnez, wapno.. Nie wiem w sumie co mam o tym myśleć. Jedna je to druga tamto.. od czego to zależy? Ja od samego początku mam super wyniki. Ciąża też przebiega bez zarzutu.. myślę, że jakby lekarz uważał, że powinnam jeść jeszcze jakies dodatkowe witaminki to chyba by przepisał nie?

Sroczko ja wyznaje jedna zasadę w ciąży co do lekarstw: nie sluchać koleżanek tylko swojego lekarza prowadzącego.Ja na początku bralam tylko kwas foliowy, nie czułam sie juz pod koniec I trymestru zbyt dobrze, ale witaminki zaczęlam brać dopiero od momentu, kiedy powiedziala mi pani doktor ;)
 
moja lekarka kazała mi wczoraj zmienić witaminy na jakiś FEMIBION, przejrzałam cały ten wątek i widzę,że żadna z Was tego nie bierze. Słyszałyście może coś o tych witaminach????
 
tak ten nowy Femibion to feminatal:) ja tez to biore:) obecnie biorę femibion dla kobiet od 13 tygodnia ciązy bo jest wzbogacony o jod i kwas tłuszczowy DHA i wszystko byloby ok gdyby nie cena:(:( 30 tabletek kosztuje ponad 60zl. chyba na nastepnej wizycie poproszę lekarza zeby mi cos innego polecil
 
reklama
Do góry