reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

reklama
86ania86
wiesz co nie wiem ale ja tez biore femibion i moe dziecie jest dosyc spore jak na dany tydzien ciazy i wlasnie kazal mi brac co 2 dni te witaminki, a juz chyba z 5 kolezanek mi potwierdzilo, ze kazda z nich brala te witaminki i kazda urodzila minimum 4kg

Sama tez zrobiłam sonde wśród znajomych o tym preparacie bo sama go biorę i wiecie co znajome które brały rodziły naprawde min 4000 i już, coś w tym musi byc!
 
ania my też z mężem ważyliśmy dużo ja 4400 a on 4200:-p
i też wątpię w działania tego femibionu bo raczej takiego leku nie było
moja córka wazyła 4260 a brałam zwykły falvit;-)
 
Wątpię w takowe działanie tego preparatu.
Skład witamin jest podobny jak u pozostałych tego typu preparatów.
Laski łykają, bo taki jest marketing - kusząca kampania reklamowa w prasie, na portalach kobiecych itp. Wydają dużo kasy na witaminy, zdrowo się odżywiają a potem wierzą w tego typu stwierdzenia.
To że jest drogi nie znaczy że najbardziej skuteczny w przypadku wagi dziecka.
Jak wcześniej napisałam, kiedyś nie było takich witamin a dzieci też duże się rodziły.
Producent tego specyfiku zaciera ręce, gdy specjaliści go zalecają spożywać a konsumentki rzucają takimi stwierdzeniami np na publicznych forach.
 
A ja chyba jedyna biorę prenatal ale kończy się no i zobaczymy. Mi gin w poprzedniej ciąży powiedział że on konkretnej nazwy mi nie poda bo wszystko ma podobne składy, a to tylko marketing i on reklamy nikomu nie będzie robił. A co to te DHA?:zawstydzona/y:
 
86ania86 pewnie ze pożartować można:tak:
w naszym stanie żarty są wskazane bo ja ostatnio jestem mega wkurzona na wszystko i wszystkich :-)

już zaczełam się zastanawiam czy ja jestem powalona czy inni :confused::confused::confused:
 
reklama
86ania86 ja to w ogóle mam z mężem serię mega wkurzających dni!!! codziennie jakaś akcja gdzie ciśnie podskakuje 500/500 - no ileż można !!

zastanawiam się kiedy to się skończy, może ze starym rokiem ? :-)
 
Do góry