reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

reklama
no pewnie ze duzo, kwas foliowy kosztowal jakies 6 zl:)
Ale moj P twierdzi ze on moze sobie odmowic ale na fasolce nie bedzie oszczedzal.( Tofany jest;-)) Takze ja juz zostane przy tych. Zreszta duzo osob mi polecalo te witaminy.
 
ja się dzisiaj jeszcze z jednym lekarzem skonsultuję i wtedy zobaczę. Ale widzę,że jaipur znalazła dobre rozwiązanie:)
 
wiecie co ja dzisiaj zakupiłam pharmaton matruelle (44 pln) bo ten fembion u mnie jeszcze podrożał i dzisiaj jak zobaczyłam 65 pln na opakowaniu to aż mnie zatkało o zgrozo i pani w aptece poleciła mi ten pharnation i mówiła że wiele mam przeskakuje na nie z feminatalu
 
dziewczyny ja juz pisalam wczesniej, ze femibion ten od 13-tego tygodnia bierze sie po 2 tabletki, ale ze od nich rodza sie duze dzieci to mi gin kazal go brac co 2 dni, wiec wychodzi po 30zl na miesiac...prenatal natomiast byl u mnie drozszy
 
mandrzejczuk czyzby to co wlasnie napisalas tlumaczylo ze moj maluch rosnie jak na drozdzach i lekarz ma problem z ustaleniem terminu porodu? wczoraj moj gin policzyl wyszlo,ze 17 tydzien a zmierzyla synka i koniec 18
 
brałam feminatal metafolin do 12 tyg, potem doszłam do wniosku ,że polecenie lekarza wynikało po części z materiałów reklamowych dostępnych w gabinecie, w końcu wiadomo,że maja profity od tego ,że polecają określone preparaty.
A teraz biorę Falvit M i w niczym nie czuję aby ustępował 4 razy droższemu Feminatalowi.
Dodatkowo biorę Omega3-6-9

Jaipur a możesz mi podać co konkretnie bierzesz, jaki preparat z kwasami? Planowałam brać Feminatal N (30 zł za porcję na 2 miesiące) plus osobno kwasy ale większość preparatów z omega jest niewskazana w ciąży albo za droga i finansowo wychodzi na jedno, jakby brać Feminatal z DHA.
 
reklama
86ania86
wiesz co nie wiem ale ja tez biore femibion i moe dziecie jest dosyc spore jak na dany tydzien ciazy i wlasnie kazal mi brac co 2 dni te witaminki, a juz chyba z 5 kolezanek mi potwierdzilo, ze kazda z nich brala te witaminki i kazda urodzila minimum 4kg
 
Do góry