Ja 14.05 idę na wizytę do ginka i chyba poproszę go o zrobienie BETY, albo przed wizytą zrobię sobie teścik
też idę 14.05 do gina
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja 14.05 idę na wizytę do ginka i chyba poproszę go o zrobienie BETY, albo przed wizytą zrobię sobie teścik




i za pozytywny tescik
daj znać jak wrócisz od lekarza i napisz co powiedział
3 mamy mocno &&& za Ciebie i Fasolkę/ki która/e na pewno się w końcu pojawi/wią ;-)
(sorry za opis), sutki mam strasznie wrażliwe, a to dopiero pierwszy dzień..soniafka witaj wśród nasa jak się dowiedziałaś po fakcie ?