reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hm... a ja mam już chyba @, już nie plamiłam, tylko takie upławy były a dzisiaj normalnie typowe objawy.Krwawię skąpo, ale jednak. Na poczatku się przestraszyłam, ze to może coś złego się dzieije, ale jak dołączyły do tego ból brzucha i uderzenia gorąca to zrozumiałam o co chodzi. Kurcze nie myślałam, ze tak szybko przeciez karmię piersią. No to musimy uważać ::)
 
reklama
A pytałyście ginów jakie są skutki uboczne tych tabletek? Bo ja mam wątpliwości co do ich brania. Z resztą moj Pan G też mówił, że nie jest za przyjmowaniem cezarette (czy jak to się tam pisze). Tzn jak będę chciała to mi przypisze...
Z ćwiczeniami też kazał uważać. Ale tu to raczej nie ma problemu, bo ciężko się zmusić do ćwiczeń, hehe.
 
Szczerze powiem, ze nawet nie pytałam lekarza o to. Jak mi powiedział, ze "jestem zaszyta" to o wszystkim zapomniałam, he,he. Narazie bedziemy uważać inaczej.

A z ćwiczeniami to i u mnie bedzie ciężko. Czasem jak wózek dzwigne to mnie troche poźniej pobolewa brzuch. Więc musze zaczac ostrożnie. Tylko kiedy?????
 
ja bralam te tabletki przez 3 tygodnie ale od nich bardzo bolal mnie brzuch i odstawilam,zreszta raz zapomialam wziac a w instrukcji jest napisane ze jak sie zapomni to przez tydzien trzeba dodatkowo sie zabepzieczac-szkoda zachodu jak dla mnie.do tej pory nigdy nie bralam zadnych tabletek i bylo ok,wiec mysle ze jak zaczne regularnie juz miec @ to wszystko powroci tak jak bylo-,czyli bede sama wiedziala kiedy mam owulacje a kiedy nie.a po odstawieniu krwawilam 2 dni i w trakcie jak je bralam tez troche plamilam-beznadziejnie.
 
Ja nigdy nie bralam tabletek i tez bylo ok :) Teraz wlasnie lekarz mi je przepisal i chodze z ta recepta juz kilka dni zastanawiajac sie nad ich wykupieniem. Jakos za duzo sie chyba naczytalam o skutkach ubocznych takich tabletek i troche sie boje :(
 
reklama
priscilla  - skoro zawsze obywalas sie bez tabletek to moze i teraz nie warto ? nie wiem ... dla mnie to bardzo duza wygoda i komfort - nie cierpie prezerwatyw ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry