reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O0moze byc prywatnie.. poszłam do gabinetu doktora BOgdanowicza,a teraz nie wiem do kogo isc,byłabym zobowiazana jkbys mi jakiegos rzetelnego podała. własnie tez jest to prawda;/, ze cierpie na wrazliwosc tych miejsc zresztaq chyba jak wiekszosc i na dodatek jestem panikara nie cierpiaca lekarzy;/no coz,, chyba pora zmienic te przyzwyczajenia..buzki
 
reklama
Witam bylam jeszcze nie dawno kwietniowa mamusia...ale niestety...Vera co do ginekologow to poszukaj na bialej liscie!!!jesli nie znasz linku moge ci podac wiec pisz!!!!
 
Vera, to jest strona tego lekarza www.jankus.viapc.pl . Zaznaczam, że ja opierałam się na wypowiedziach dziewczyn, ale jestem zadowolona. Bardzo wcześnie wykrył moje bliźniaki :):) gdzieś jeszcze poszukam linków "z lekarzami " w krakowie, ale od samego czytania miałam dreszcze. zaraz je zlokalizuję. pozdrawiam

LILITH- dawno Cię nie było w tych stronach :) pozdrowionka
 
O0 KAsianka dzieki,,ten lekarz przyjmuje kolo mojego miejsca zamieszkania,, czytalam na forum gazety, na temat lekarzy w Krakowie, ale nie da siedojsc do zadnego konstruktywnego wniosku,Za duzo opinii, skarjanych , nawet co do jednej i tej samej osoby;(( DZiekówa wielka,,tez KAsia :)
 
Kasianka no nie latwo jest mi tu teraz przychodzic...choc jutro ide robic test z krwi bo lekrz kazal...moze znow jest dzidzi??zobaczymy!
 
LiLITH, nie napiszę że rozumię, bo nikt kto tego nie przeżył pewnie nie jest w stanie zrozumieć. Mogę się tylko domyślać jak jest Ci ciężko bardzo. Ale też wierzę, że będzie dobrze i tego Ci życzę. ściskam mocno i trzymam kciuki
 
Vera, ja też w sumie w dużym stopniu sugerowałam się bliskością miejsca zamieszkania, bo późńiej z brzuchem ciężko się toczyć. Poza tym akurat o nim negatywnych opinii nie znalazłam :) a kilka pozytywnych tak.
ale szukaj, może ktoś Ci poleci bardziej sprawdzonego:) gina. pozdrawiam
 
Cześć dziewcyny!
Każdy lekarz ma złe i dobre opinie - nikt nie jest nieomylny. Najważniejsze, żeby miał dobre, fachowe podejście do Was. Żebyście dobrze się przy nim czuły i żeby zawsze mówił Wam prawdę (nawet tą złą). Najlepiej przy pierwszej wizycie powiedzieć czego się od niego oczekuje i zapytać co on może Wam zapewnić. Zrobiłam tak 7,5 roku temu jak poroniłam i nie miałam już do nikogo zaufania. Moja lekarka wie co przeszłam, jak byłam przedmiotowo traktowana przez jej poprzednika i zapewniam Wam teraz wiem wszystko i to dobre i to złe. Dzięki niej mam wspaniałą 4,5 letnią córeczkę (możecie ją oglądnąć w galerii) i w kwietniu będzie druga dzidzia. Dla mnie istotne jest, żeby lekarz pracował w szpitalu, w którym zamierzacie rodzić (lepsza opieka pielęgniarska) - moja lekarka jest ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego, ma mamusine podejście do mnie i wszystko dokładnie mi tłumaczy (chociać już raz byłam w ciąży). Mam do niej zaufanie (chociaż słuszałam o niej też złe opinie) i to jest najważniejsze. Życzę powodzenia w doborze lekarza.
 
reklama
O0
bylam u kelarza, i tak usg mi nie zrobil powiedzial ze nie trzeba, witaminy odstawil, chyba wiernikowanie zrobil bo mi cos metalowego wsadzil;], i na dodatek humor mial conajmniej przestarzały'(.. kwas łykam ,to w RKakowie sie dzialo;.. cholera na doatek chlop mi wyjezdza za miech;)_ chodze struta i zdenerwowana...buziaki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry