reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyta u pediatry-raport

Emih ja też zauważyłam że moja mała pręży się i puszcza purty z wielkim wysiłkiem,o ile jej się uda9nawet przez sen) ::) i kupę od 2 dni robi tylko raz dziennie ::) zaraz dzwonię do pediatry,może przepisze jakieś czopki ::) żal mi mojej małej strasznie bo widze że męczy się przeokropnie.
 
reklama
Karolinna... Daj znać jak czegoś się dowiesz i co ci powie pediatra... A nóż coś da się wdrożyć w życie u mojej Małej?! Ja idę do przychodni dopiero jutro, bo czekam na wyniki badań na posiew moczu (jeszcze to zapalenie dróg moczowych!) Wrrr. Pozdrawiam
 
Emih mój maluszek tez częst się pręży, stęka i robi czerwony, na początku myslałam że robi kupkę ale nie. Wypruznia sie2-3 razy dziennie, więc chyba nie jest zle przy sztucznym karmieniu. Przy jedzeniu czesto puszcza bąki.
Trzymam kciuki za pobranie moczu, fakt te woreczki są do kitu. Ja zbierałam mocz na dwa razy i to przez cały dzień, bo o noczu z nocy to mogłam pomarzyć
 
emih dzwoniłam i podobno to nie sa kolki,kazała mi dawać małej espumisan w kropelkach,już kupiliśmy :) tylko tam pisze że można od 1 miesiąca życia dziecka a nasza mała ma 2 tyg ::) . Spytaj swojego pediatry może powie że Twój maluszek też może! nasza mała po jednej dawce momentalnie zasnęła :)
 
A my byliśmy dzisiaj u chirurga dziecięcego w związku z przepukliną pachwinową. Okazało się, że na razie nie jest groźna i z zabiegiem można poczekać do czwartego miesiąca - a ja jechałam już na wszelki wypadek spakowana ::) Wynaleziono jeszcze u Kamila dwa wodniaki w mosznie - podobno same się wchłoną. I przy okazji p. doktror odkleiła pępek - okazało się, że pod spodem coś tam już zaczęło się dziać niedobrego. Mamy teraz przemywać spirytusem i za tydzień do kontroli. A położna mówiła, że wszystko w porządku, i że do 6 tygodni pępek może być "nieodpadnięty". I komu tu ufać ?
 
ja też daję mojemu malemu Espumisan - tylko, ze ja daję profilaktycznie czyli 2x na dzień po 4 kropeli...uważam, ze naprawdę te kropelki są dobre...
 
Karolinna, Madziunia dzięki za odpowiedz. I tego bym spróbowała gdyby tylko nie fakt, że dwa tygodnie temu poradziła mi to siostra i... już to testowałam. Moja Mała też miała 2tyg ale na własną rękę postanowiłam zaryzykować i jej dawać. Nie było ani lepiej ani gorzej, więc odsawiłam po tygodniu, a pod koniec dawałam już jej normalną dawkę czyli po 10 kropli 2x dziennie. Tak więc Karolinna... na ulotce zawsze zawyżają wiek- producenci się w ten sposób asekurują (tak mi powiedzieli w aptece) i spróbuj bo może w twoim przypadku pomoże tak jak mojej siostrze i jej synkowi.
POzdrawiam
 
Kunda...- zapomniałam podziękować. Ja mocz "łapałam" półtora dnia, bo jednego wieczoru się nie udało i dzień następny- cały. I chyba coś faktycznie wykryli w laboratorium (jak powiedziała tamtejsza pielęgniarka) bo kazali mi czekać jeszcze dzień. Tak więc z wizyty u pediatry jutr- nici. Znów muszę czekać cały weekend :(
 
Od dnia wyjścia ze szpitala Joasia przybrała na wadze kilogram (to podobnio dużo).
Obwód główki zwiększył się o 4 cm.
Ogólnie okaz zdrowia poza wzmożonym napięciem mięśniowym z prawej strony.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak dużo płacze.
 
reklama
my stosowalismy espumisan, ale nie było efektów, teraz dajemy małej wode kopeerkowa i jestesmy bardzo zadowoleni, Majka teraz duzo mniej płacze, no z wyjatkiem dzisiejszego dnia, bo dzis była bardzo marudna, ale moze to pogoda tak wplywa,
 
Do góry