reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Czy wy nie macie żadnych wątpliwości? Ja się koszmarnie BOJĘ a reakcja mojej mamy wcale nie pomogła. Generalnie zasugerowała mi, że powinnam powiedzieć lekarce, że chce poronić i żeby mi coś na to dała.. Wygląda na to, że pomocy z domu nie będę miała.
 
Czy wy nie macie żadnych wątpliwości? Ja się koszmarnie BOJĘ a reakcja mojej mamy wcale nie pomogła. Generalnie zasugerowała mi, że powinnam powiedzieć lekarce, że chce poronić i żeby mi coś na to dała.. Wygląda na to, że pomocy z domu nie będę miała.


Ulala no u mnie myślę będzie podobna sytuacja w domu...dlatego boję się powiedzieć!!Poczekam...ale ile można?!
Jestem w trochę niekomfortowej sytuacji, jestem w trakcie rozwodu, a maleństwo jest faceta który nie jest moim mężem a w dodatku się rozstaliśmy zanim dowiedziałam się o ciąży...Troszkę zamącone to moje życie... A słowa mojej matki mogę przewidzieć: ''co ludzie powiedzą??''. Nie wiem czy uda mi się z nimi wszystkimi walczyć...ehhh makabra... Ale powoli zaczynam się cieszyć, w końcu będzie ktoś kto będzie mnie bezwarunkowo kochał, takie małe szczęście:-)
 
widzę, że jakoś tu ucichło, to ja wrzucę moją fasolkę w dniu badania 6 tydz i 4 dzień :-)

1zn095e.jpg
 
reklama
Do góry