reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Witajcie!

Ja też mam dzisiaj wizytę i rozumiem Twój stres Melodie. Ja od rana nie mogę wogóle na pracy się skupić. I mam jedną obsesję aby serduszko biło. Ech
Moja wizyta dopiero na 19.45. Znając opóźniena u mojego gina to wejdę na 21.00.
Mam nadzieję że jutro też załączę zdjęcie mojej dzidzi.

Pozdrawiam
 
reklama
Karola, i jak? U mnie gra ;) Serduszko bije i zarodek pięknie rozwinięty :)

U mnie też serduszko puka :-). Ciąża duża na 6 tydzień i 1 dzień a nie jak wynika z wyliczeń 6 tydzień i 4 dzień. Ale ponoć tak może być. Choć już oczywiście się martwię. No i moja macica jakaś twarda i muszę dużo odpoczywać.
Generalnie lekarz powiedział OK. Ale przy tym mam takie mdłości że o niczym innym myśleć nie umiem. I mam juz ich dość.
Pozdrawiam
 
USG miałam robione 1 października i dzidzia miała 2 cm długości. Serduszko biło. Szyjka zamknięta. Wszystko w najlepszym porządku.
Następne za jakieś 4 tygodnie.
 
reklama
cześć dziewczyny :-)
Troszkę Was podglądam - ja jestem lutóweczka:tak:
Chciałam Wam pogratulować i życzyć spokojnej ciąży.

Śliczne są te Wasze fasolki




 
Do góry