reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
a oto 4cm mojego stworka :)
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 114
troche nie chcial wspolpracowac i ustawic sie do zdjecia bo spal ale lekarz go rozbudzil wiec pomachal raczkami i nozkami i sfochany poszedl dalej spac ;) malz byl ze mna, wzruszyl sie oczywiscie i chodzi teraz caly usmiechniety :)
 
nataliak jaka już duża ta Twoja dzidzia ;)
ja mam usg 26/10 czyli w 10tc więc moja też pewnie będzie podobnej wielkości :D:D
 
nataliak jaka już duża ta Twoja dzidzia ;)
ja mam usg 26/10 czyli w 10tc więc moja też pewnie będzie podobnej wielkości :D:D

ja mam 22.10 i według usg będzie to 10 tydz i 4 dzień :-) więc tez pewnie coś tych rozmiarów. mam nadzieje, że nie będzie spać, tylko fikać :-D:tak:
 
reklama
Nataliak ale fajna, wszystko już ładnie widać, nie mogę doczekać sie swojego USG ;)
Mój mąż też był przy ostatnim USG, taki był zaabsorbowany biciem serduszka, tym że widzi dzieciątko itd że nie zauważył, że ja też miałam monitor przed nosem i po wyjściu z gabinetu szczegółowo mi opowiadł co widział, jak serduszko biło, że rączki, nóżki itd widział :D Jakby mnie tam nie było ;)
 
Do góry