reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Ola słabo widac, ale maluszek już duży:-).
Ananke super dzidzia. To było usg 3d??? Widzę, że też jesteś z Krakowa. jeśli mogę spytac, to gdzie chodzisz do gina?
 
reklama
Ananke super dzidzia. To było usg 3d??? Widzę, że też jesteś z Krakowa. jeśli mogę spytac, to gdzie chodzisz do gina?

Tak, to USG 3D.

Chodzę do dr Jadwigi Masior od wielu lat; prowadziła moją pierwszą ciążę, prowadzi i drugą :) Ona nie robi USG, więc chodzę niezależnie - na ostatnie poszłam do Ultramedici, do dr Pawła Blecharza - ale nie ze względu na 3D, ale na to, że mają naprawdę dobry sprzęt i specjalistów. Na połówkowe wybieram się już na zwykłe USG ;)
 
a to mój maluszek :-) 13w6d:
 

Załączniki

  • S6005769.jpg
    S6005769.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 92
Ananke - ale fajne usg 3D - super maluszek i jak pieknie wszyskto widać.
Estragon - ale ludź - fiu, fiu... dopiero widziałysmy fasolki, a tu juz prosze - ludz na całego...

i ja idę we czwartek - nie moge sie doczekac
 
reklama
Do góry