reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

vileyka a mąż pracuje? jesli tak to przeciez on moze cie ubezpieczac, możesz też zarejestrowac się w urzędzie pracy i wtedy urzad cię ubezpiecza a jak dowie się o ciąży to nie musisz latac z żadnymi ofertami pracy bo po prostu ich nie dostaniesz
 
reklama
pracuje, ale nie oficjalnie. pomyślę o tym urzędzie pracy, może coś wykombinuje. Ale moja lekarka chce, żebym się wcisnęła jakoś do programu "zdrowie mama i ja" czy jakoś tak, żeby państwo płaciło za prowadzenie mojej ciąży (bo płacą bez względu na to czy ma się ubezpieczenie), więc może też z tym się uda.
 
jak bedziesz wiedziec cos wiecej o tym programie to daj znac bo moze tez o tym pomysle bo nie pracuje ale w pup jestem zarejestrowana tylko ze nigdy nie slyszalam o czyms takim
 
jaaaaaaaaa :))))))))))))))))))))))))) jakie duze! fantastyczne macie dziecko :) moje tez powinno tak teraz mniej wiecej wygladac, tak bym chciala zobaczyc takiego fasolka na usg...
 
reklama
Do góry