reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

dzięki wielkie. przeczytam jutro bo teraz to mi ten tekst już lata przed oczami:) niby mamy fajnie, ale większość chce te darmową ciąże prowadzić tam gdzie ja i to jest straszny wyścig.. bo miejsce się zwalnia jak któraś urodzi i trzeba wtedy od razu się zapisać.. a to nie takie łatwe:D
 
reklama
Olkale toż to kawał chłopa;-):-) do prawdy urocze maleństwo:tak::tak:

A oto moje usg z 22.04:tak: Mr Stworek:-p
maleństwo 22.04.2010a.jpg
 
Aluśka twoje USG mnie uspokoiło bo widze, że tobie tez wyznaczyło ciążę na 7 tydzien a nie 8. Śliczne to Wasze maleństwo :) Myślisz, że to dziewczynka??
Olkale chlopak jak nic! :) Zaskoczysz Nas jesli to będzie dziewczynka ;)
Jutro wrzuce moje USG :D Już się doczekac nie mogę...
 
No cóż nie planowaliśmy tego. Wczoraj po południu dostałam plamienia i pojechaliśmy do szpitala, z dzidziusiem wszystko w porzadku, zrobiono mi usg :)

DSCF9226.jpg

Ciąża wyglada na swoj wiek, niestety mieli nowy aparat i dr. nie mogl wykonac pomiarow :)
 
No, taki mały robaczek ;-)

Ale to jest piękne uczucie... zobaczyć takie maleńkie serduszko. Mój mąż oczywiście nic nie zobaczył :p
 
I po wizycie. Panie i Panowie przedstawiam Nasze kochane maleństwo:

Oczywiście po prawej jest główka, takie dwie kropeczki niżej to rączki i na samym końcu nóżki :D
Uczucie NIESAMOWITE lekarz 5 minut pokazywał mi jak maleństwo ruszało rączkami i nóżkami. W pewnym momencie wyglądało jakby mi machał :) Widać było paluszki, rączki... bijące serduszko... ehhhhhh
 

Załączniki

  • maleństwo.jpg
    maleństwo.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Już po wizycie u lekarza, który bardzo przypadł mi do gustu :) Dowiedziałam się wiele ważnych rzeczy. Po wpisaniu do sprzętu lekarza daty miesiączki termin wyszedł na 4 grudnia. Poza tym lekarz kazał mi łykać tylko kwas foliowy bo z witaminami lepiej zaczekać do 12 tygodnia ciąży. Dostalam skierowanie na badania USG genetyczne i powinnam je zrobić w 11-13 tygodniu i ok 28 tygodnia. Oczywiście została założona karta ciąży a następna wizyta ma być za miesiąc ale pewnie nie wytrzymam tyle czasu ;) I znów nie wiem, który to tydzień bo wg ostatniej miesiączki wypada 8 tydzień i 2 dzień a wg USG 9 tydzień i 6 dzień, może dlatego że mały nie jest taki mały ;)
 
Do góry