reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

love - no waga że hoho :-) a grymas super hehe ... zdjecie do albumu :laugh2:

jesli wszystko jest dobrze to nawet po cc juz tyle nie trzymają, jak chodziłam odwiedzać mame w szpitalu to miala w pokoju babkę po cc. Robili jej we wtorek późnym popołudniem a wypisali w czwartek rano zaraz po badaniach.
 
reklama
To i ja się melduję po wizycie. Moja dziewczynka waży ~1200 g, obróciła się głową w dół i wszystko jest dobrze. Siedzi wysoko, nic niepokojącego się nie dzieje :). Dostałam już L4 żeby nie przeciążać się w pracy.

Fajnie tak czytać jak "rówieśnicy" rosną i szykują się na wielki dzień:-D.
Tylko dziewczyny nie rozpakowujcie się za wcześnie. Przecież to wątek wrześniowy.

Love widzę, że co do dnia mamy ten sam wiek ciążowy:-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje w imieniu swoim i Oliwierka :-p

ameba no coś tam niby mam na 56 ale wydaje mi się że potrzebne nie będzie :cool2:

sis dokładnie ten sam dzień :tak: i mój synuś prawie 200gr cięższy to dopiero różnica w tym tyg ... ale chłopaki ponoć zawsze większe :sorry:

JAKIE TERMINY WIZYT TERAZ MACIE ,KTÓRA NASTĘPNA ???:)

Gosheek
w takim razie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry