reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

I ja właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam bijące serducho :D
badania mam w normie, wszystko jest prawidłowo. (+/-) 9 sierpnia termin porodu :)
 
reklama
Gratuluję milejdi, Agatkach i zylcia588!!!!!!!!!!! :-)

flądra, nie martw się - za tydzień zobaczysz kropkę i usłyszysz serducho! :yes:
Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze!!!
Może lekarz nie miał wprawy w obsłudze sprzętu USG?
A Twój maluch jest nieśmiały i dlatego tak dobrze się schował... :wink:
 
... a to jest ten sam lekarz w przychodni co prywatnie ????? jak tak to tym bardziej bym sie nie zastanawiała:)Ja chodziłam z Jasiem prywatnie, ale teraz mam super lekarza w przychodni w dodatku jest on ordynatorem w szpitalu wiec jak coś to mam swojego lekarza przy sobie jakbym trafiła na szpita, bo w tym nieudanych ciążach chodziłam do normalnej gin w prz
Tak to ten sam lekarz i właśnie do nie go chcę chodzić. Prowadził moją poprzednią ciąże, pracuje też w szpitalu.
dorotak, po pierwsze witam i gratuluję! :-)

Zupełnie niepotrzebnie się stresujesz sytuacją - lekarza możesz w każdej chwili zmienić!
Możesz też chodzić państwowo, żeby mieć badania bezpłatnie, a kilka razy podczas ciąży pójść prywatnie, żeby porównać czy obaj lekarze mają takie samo zdanie o przebiegu ciąży.
(Ja chodzę państwowo, ale na wizytę połówkową wybieram się też prywatnie, do mojego zaufanego lekarza, u którego jestem raz w roku na przeglądzie). ;-)

Karta ciąży powinna pozostać ta sama - to jest dokument gdzie wpisuje się historię całej ciąży
(miałam trzech lekarzy, ale kartę jedną).
Dzięki za miłe powitanie :)) Tak jak napisałam wyżej, chodzi o tego samego lekarza. Raczej będę chodziła państwowo, a zawsze mogę się z nim umówić prywatnie i na pewno pójdę do niego na usg 3D i 4D - obrazowanie trójwymiarowe.

Wydaję mi się, że zapłaciłaś dużo, ja za półgodzinna wizyte z usg zapłaciłam 100 zł. Ten lekarz przyjmuje i prywatnie i na Nfz, więc jak potrzebuje szybko idę praywatnie, jak zapisuję się na odległy termin to idę na Nfz i jeżeli chodzi o wizytę nie odczuwam żadnej różnicy, taką samą bardzo dobrą opiekę mam tu i tu;)
Mój wujek pochodzi z Dukli, ale nie o to mi chodzi. Może właśnie znalazłabyś taką małą prywatną przychodnię, która również przyjmuje na nfz?
Zobaczę ile zapłacę za dwie kolejne, bo do przychodni dopiero na 28go lutego.

mgiełka2008 - perspektywa bliźniaczej ciąży też by mnie trochę przeraziła, ale z drugiej strony to podwójne szczęście :)) nie martw się zawczasu, będzie dobrze!!

dzidziuś jest serduszko bije :)):-)
Gratulacje!!!

flądra - to może za wcześnie, Tobie też spokojnych świat, cierpliwie wyczekaj do kolejnej wizyty, do 3go powinno się już zmienić :)) kropcia ma rację:)

I ja właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam bijące serducho :D
badania mam w normie, wszystko jest prawidłowo. (+/-) 9 sierpnia termin porodu :)
Tobie również gratuluje i z niecierpliwością czekam na moje badanie.
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt :)

Moja wizyta odbyła się wczoraj wieczorem. Widziałam pięknie bijące serduszko :) Wg pomiarów wczoraj był 6t5d i termin mam tak jak wg OM na 12 sierpnia :tak: Z synkiem miałam termin na 11 i urodziłam 6 sierpnia :-D
 
mialam dzisiaj dziwna sytuacje. zadzwonila rano do przychodni czy moglabym miec wizyte na dzisiaj bo bardzo boli mnie gardlo juz od 2 tyg i bol sie nasila a jestem w ciazy wiec nie moge wziasc porzeciwbolowych. Oddzwonil do mnie lekarz no i pyta sie o ciaze, mowie ze boli mnie lewy jajnik a on to szybko do szpitala bo to moze byc ciaza pozamaciczna. no i o moim gardle zapomnialam. pojechalam do szpitala tam usg a ciazy nie ma!!! ja szok a oni moze za wczesnie dlatego jeszcze nie ma pobrali krew i w niedziele znowu na pobranie krwii czy poziom hormonu podwaja sie. i za tydzien kolejne usg. mam nadzieje ze wszystko ok bedzie az z wrazenia przyszlam do domu i powtorzylam test piekna druga kreska mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
 
mama mia ! kurcze ja też się boje całe święta bedę się bała cholercia! chciała bym juz zobaczyc serducho a wizyta 29 dopiero boję się dziewczyny...prosze trzxymajcie io za mnie trochę kciuki, wpadlam dzisiaj w panike jak mnie cycki przestały boleć...teraz tylkko troszke tkliwe chyba pojade wieczorem chociaz bete sobie zrobie
 
mialam dzisiaj dziwna sytuacje. zadzwonila rano do przychodni czy moglabym miec wizyte na dzisiaj bo bardzo boli mnie gardlo juz od 2 tyg i bol sie nasila a jestem w ciazy wiec nie moge wziasc porzeciwbolowych. Oddzwonil do mnie lekarz no i pyta sie o ciaze, mowie ze boli mnie lewy jajnik a on to szybko do szpitala bo to moze byc ciaza pozamaciczna. no i o moim gardle zapomnialam. pojechalam do szpitala tam usg a ciazy nie ma!!! ja szok a oni moze za wczesnie dlatego jeszcze nie ma pobrali krew i w niedziele znowu na pobranie krwii czy poziom hormonu podwaja sie. i za tydzien kolejne usg. mam nadzieje ze wszystko ok bedzie az z wrazenia przyszlam do domu i powtorzylam test piekna druga kreska mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

O matkoc, co za lekarze, mnie boli prawa strona i jakoś mam ciąze w macicy, wydaje mi się, że oni jej nie widzieli, bo pewnie jest pęcherzyk, szkoda tylko, że stracha Ci narobili i wysłali do domu. Dlatego też unikam przychodni jak ognia:[
 
Witam Was serdecznie!!!
Ja wczoraj miałam nieplanowaną wizytę u lekarza... W pracy zaczął mnie boleć brzuch, tak jakby lewy jajnik... Nie chciałam panikować ani też lekceważyć tego, więc postanowiłam, że zadzwonię do gin.
Na szczęście okazało się, że jest wszystko dobrze... A cały plus tego zajścia jest taki, że zobaczyłam piękne bijące serduszko na monitorze :-D Cudowny prezent na święta!!!
 
reklama
Ja wczoraj dopiero zrobiłam test. Wizytę planuję na okolice 10.01. Nie wiem jak to wytrzymam.... Mam zdiagnozowane PCO i w sumie to mój pierwszy cykl po odstawieniu tablet i od razu taki owocny :) Oby było ok.... Zestresowana jestem strasznie...
 
Do góry