reklama

Wózek?????????

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez welonka12, 26 Sierpień 2008.

1. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

Cześć dziewczyny jaki kupujecie wózek la swojej pociechy ???a może juz macie ??? Bo ja mam pare dni jeszcze do porodu o ile mały zdecyduje się wyjść:-D bo pewno po terminie będzie ,ale do końca nie wiem jaki wózek wybrać podoba mi sie pare typów ale jestem skołowana a wy jakie macie pomysły na wózeczki??????????:-)[​IMG][​IMG]

2. welonka12

chciałam wkleić jakoś obrazek wózka wam który mi sie podoba i przekombinowalam hihi:-D

3. reklama
  4. Niunia8381

Niunia8381 Fanka BB :)

Dziś właśnie byłam się rozglądać z mężem i jestem zdecydowana na taki w którym jest spacerówka, głęboki, nosidełko, podręczna torba i chyba tyle o ile dokładnie spamiętałam, a cena tez nie była straszna bo około 600zł. Wydaje się porządny:-D

5. pipilotta87

pipilotta87 Aktywna w BB

Chyba najlepsze są te wielofunkcyjne ;-)

6. welonka12

7. pipilotta87

pipilotta87 Aktywna w BB

No ten jest super :-) poszukaj sobie na Allegro ale gdzieś w twojej okolicy, w razie czego można go będzie odebrać osobiście no i przy okazji obejrzeć czy rzeczywiście ci się podoba itd.
    A przede wszystkim moża kupić nowy wózek za grosze ;-)

8. welonka12

No właśnie i tutaj jest problem niema w mojej okolicy :no: .Te wózki ma tylko ten producent i on jest aż z CZęstochowy niemam chyba wyjścia i zamówie go ale za pobraniem bo bardzo mi się podoba .TYLKO NIE WIEM jaki kolor :szok: wybrać spodziewam się synka :-D i nie osiągneliśmy konsensusu z mężem co do koloru :-D...Tak to jest hihihi

9. pipilotta87

pipilotta87 Aktywna w BB

Mi się bardzo dodoba ten pistacjowy i grafitowy ;-) ale to już według gustu ;-) A naprawdę nie masz co żałować, bo wózek jest boski :-)

Ostatnia edycja: 27 Sierpień 2008
  10. reklama
  11. maniulka

maniulka Pozytywnie zakręcona:)

Wózeczek super:-) i cena też względna wózki takiego typy są naprawdę drogie ja bym kupiła tylko pewnie też bym miała problem z kolorem wydaje mi się że najlepiej prezentuje się czerwony chociaż całe życie po prostu nie znosiłam tego koloru mama zawsze mnie w niego ubierała ha ha ale chyba własnie na czerwień bym sie zdecydowała ewentualnie pistacja.Pozdrawiam:-)

12. welonka12

no dokładnie moja mama też mnie ubierała na czerwono hihi:-) Mojemu Mężowi podoba się niebieski w niedziele będe zamawiać mam jeszcze pare dni do myślenia ...W poniedziałek ide już do szpitala wiec w niedziele zamawiam.:-D Pozdrawiam

Poleć forum