reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek?????????

reklama
bobasek ok :-):-):-).jest słodziutki i kochany..:-):-)A wyobrażcie sobie że zamówiłam ten wózek przed pójściem do szpitala i facet miał go wysłac w8 września a wózek jeszcze nie dotarł niezle co?/:-p:-pmam nadzieje że jutro dojdzie ,bo to juz tydzień..Napisze wam jak dojdzie .,jak się sprawdza i wogóle:happy::happy::happy:
 
wózek doszedł z lekkim opuznieniem ale jest boski cyka normalnie jek szok wart był swojej kasy i wogule naprawde puki co polecam wszystkim.Jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu he ehehehe:-D
 
reklama
Jestem w pierwszej ciąży, więc musicie mi wybaczyć te banalne pytania ... :)

Rozglądam się za wózkiem, tak orientacyjnie narazie. Im więcej przeszukuje sklepów i aukcji tym mniej wiem. Powiedzcie mi jak to jest: jeżeli kupie dobry wózek wielofunkcyjny na jak długo on wystarczy? Bo gondola przyda się +/- na pół roku, a ta spacerówka? czy lepiej kupić w rozsądnej cenie, później wymienić czy raczej wielofunkcyjny dobrej firmy?
Jakie firmy polecacie i jaki przedział cenowy jest najodpowiedniejszy ( aby nie przepłacać )?
Czy w tych wózkach polecacie te foteliki samochodowe?
 
Do góry