reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek?????????

welonka12

maj 02 :)) wrzesień 08
Dołączył(a)
4 Sierpień 2008
Postów
1 910
Miasto
Trzcianka
Cześć dziewczyny jaki kupujecie wózek la swojej pociechy ???a może juz macie ??? Bo ja mam pare dni jeszcze do porodu o ile mały zdecyduje się wyjść:-D bo pewno po terminie będzie ,ale do końca nie wiem jaki wózek wybrać podoba mi sie pare typów ale jestem skołowana a wy jakie macie pomysły na wózeczki??????????:-)
moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
 
reklama
Dziś właśnie byłam się rozglądać z mężem i jestem zdecydowana na taki w którym jest spacerówka, głęboki, nosidełko, podręczna torba i chyba tyle o ile dokładnie spamiętałam, a cena tez nie była straszna bo około 600zł. Wydaje się porządny:-D
 
No ten jest super :-) poszukaj sobie na Allegro ale gdzieś w twojej okolicy, w razie czego można go będzie odebrać osobiście no i przy okazji obejrzeć czy rzeczywiście ci się podoba itd.
A przede wszystkim moża kupić nowy wózek za grosze ;-)
 
No właśnie i tutaj jest problem niema w mojej okolicy :no: .Te wózki ma tylko ten producent i on jest aż z CZęstochowy niemam chyba wyjścia i zamówie go ale za pobraniem bo bardzo mi się podoba .TYLKO NIE WIEM jaki kolor :szok: wybrać spodziewam się synka :-D i nie osiągneliśmy konsensusu z mężem co do koloru :-D...Tak to jest hihihi
 
Mi się bardzo dodoba ten pistacjowy i grafitowy ;-) ale to już według gustu ;-) A naprawdę nie masz co żałować, bo wózek jest boski :-)
 
Ostatnia edycja:
Wózeczek super:-) i cena też względna wózki takiego typy są naprawdę drogie ja bym kupiła tylko pewnie też bym miała problem z kolorem wydaje mi się że najlepiej prezentuje się czerwony chociaż całe życie po prostu nie znosiłam tego koloru mama zawsze mnie w niego ubierała ha ha ale chyba własnie na czerwień bym sie zdecydowała ewentualnie pistacja.Pozdrawiam:-)
 
reklama
no dokładnie moja mama też mnie ubierała na czerwono hihi:-) Mojemu Mężowi podoba się niebieski w niedziele będe zamawiać mam jeszcze pare dni do myślenia ...W poniedziałek ide już do szpitala wiec w niedziele zamawiam.:-D Pozdrawiam
 
Do góry