reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Dziewczyny , a co powiecie o wózkach firmy Roan - zastanawiam się nad modelem Marita albo Kortina, chciałabym go używać tylko jako głębikiego wózka bo wydaje mi się, że spacerówka jest raczej kiepska. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? A może lepszy jest Deltim Focus? Pozdrawiam Kamila.
 
Wszystko to pieknie dziewuszki, tylko do wózków nie dołaczaja niestety tragaza (najlepiej przystojnego). Tez bym chciała wybierac i przebierac, ale niestety, polski rynek nie uwzględnia 4- go piętra bez windy. Ciesze sie, że przynajmniej jeden znalazłam z większymi kolami i do 7kg. (Graco) . Słyszałam tez coś o Peg Perego Primo Vagio - ale nie znalazłam o nim nic w internecie :-[. Może Wy wiecie jak wyglada, podobno tez lekki
 
dziewczyny prosze o opinię o wózkach BEBECAR raider at + i multipla!!!!!!
Jadę dziś na oglądanie właśnie tych wózków i prawdopodobnie jednego z nich kupimy bo mój facet strasznie się na nie napalił :laugh: 

Monia

 
Kamila mi też wpadły w oko Roan Marita.Wydaje się bardzo solidny.Spacerówka też nie jest jakaś zła,oglądałam na żywo.Bardzo fajne zawieszenie mają te wózki i dużą,szeroką gondolę.Ja nie jestem zwolenniczką rozkładanej spacerówki.Moja kuzynka też na taką narzeka,bo jej synek bardzo szybko przestał się w nią mieścić.Jak mały będzie miał roczek to wrzucę go w parasolkę i już będzie lżej!!!
 
Może zna ktoś Edge Duo Combi firmy Emmaljunga. Co prawa namawiam męża na podróż do większego miasta w celu obejrzenia go żywo ( w moim mieście mogę tylko o tym pomarzyć), ale nie ma to jak opinia użytkujących go mam. Pozdrawiam.
 
reklama
Dawidowa - ja się postaram podjechać w czwartek do sklepu, żeby też na "żywo" obejrzeć te wózki (sprawdzić czy łatwo wyjmuje się gondola, czy nie jest za cięzki itp.), potem się odezwę. Pozdrawiam. Kamila
 
Do góry