reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
o widze ze nie tylko ja mam problem z cialem u mnie moze nie jest wagowo tak zle ale za to mamm brzuch zawsze mialam ale po ciazy skora sie rozciagnela i nie chce wrocic do poprzedniego wygladu i chyba zastosuje te cwiczenia na brzuch zobaczymy jak mi pojdzie.
niewiem jak wy ale ale w irl trzeba sie b kontrolowac z jedzeniem bo w moim przypadku b tutaj tyje w pl jem wiecej i chudne a w irl mniej i tyje niewiem jak to jest ze mna
 
Biola - jak ja tu przyjechalam pomimo ze ciezko pracowalam - chodzilam ponad 2 godz pieszo przez rok przytylam ze ho ho. Spotkalam sie z opinia ze tu nawet od powietrza mozna utyc. Mysle ze powodem jest, ze jedzenie jest tu bardziej modyfikowane, wiecej sterydow.
 
hii ja sie smieje do mamy ze pijac tutaj wode sie tyje:)jak bylam tu miesiac przytylam odrazu 5 kg i od tatej pory codzienne wazenie i odmawianie sobie niektorych rzeczy a poza tym mam meza kucharza :)
 
Ja jej nie stosowalam to jest dieta 13 dniowa.....ja mam swoja diete sama sobie odmowilam po ciazy PIECZYWA nie jadlam tez ZIEMNIAKOW,,,,,,,tylko mieso i surowki.....i pilam 3 razy dziennie ZIELONA HERBATE....przed ciaza wazylam 53kg a doszlam w ciazy do 74kg.wiec ostro przytylam.ale po 2,5 miesiaca po porodzie wrocilam do swojej wagi.wiec jestem zadowolona z tego ze nie jadlam pieczywa i ziemnikow.....teraz jem juz chleb itd.ale ziemniakow juz nie......:-)jak znajde ta diete to jutro napisze,,,,,,bo jest tam co pisac..............pozdrawiam
 
Wydaje mi sie ze bedzie mi bardzo ciezko zgubic pozostalosci bo objadaniu sie w czasie ciazy. A wszsytko dlatego ze w ciazy moglam jesc wszsytko - chyba pierwszy raz w zyciu nic co jadlam mi nie szkodzilo. Normalnie nie moge jesc np smazonego, pizzy itd a w ciazy - czulam sie swietnie. Teraz znowu nie moge ... ale waga od dluzszego czasu stoi w miejscu. Rok temu wazylam 61 - przed ciaza 64 - pod koniec ciazy dobilam do 88 (moze wiecej, ale przez ostatni miesiac nie mialam odwagi wejsc na wage), po porodzie zgubilam 16 - prawie od razu. Teraz 72. Mam 175 wiec drastycznej nadwagi nie mam - bardziej mecza mnie centymetry gl w biodrach i udach.
A mowili mi zebym sie nie przejmowala bo po porodzie zgubie bez problemu! moja wina - prawie codziennie lody, czekoladki, kolacyjki! nigdy wiecej... :no:

Milej nocki mamuski! :-)
 
Dieta Kopenhaska....zostala opracowana przez lekarzy szpitala rzadowego.jej efekty sa zmnakomite i utzrymuja sie przez dlugi czas.Po zakonczeniu diety mozna zaczac normalnie jesc i dlaej sie chudnie..i najwazniejsze.........Diete stosuje sie przez 13 dni.jesli w tym czasie wypijesz piwo,lampke wina lub zjesz slodycze PRZERWIJ KURACJE....bo juz nie przyniesie efektu.gdy zdarzy sie to w ciagu pierwszych 6 dni diety,mozesz sprobowac ponownie po 3 miesiacach.jesli uda ci sie bez wpadek dotrwac do konca.mozesz ja powtorzyc nie wczesniej niz po roku,ale zaleca sie zrobic dopiero po 2 latch. a oto menu................. 1 i 8 dzien.Sniadanie....kubek czarnej kawy,kostka cukru.OBIAD 2 jajka na twardo,gotowany szpinak lub brokul,pomodor.KOLACJA:duzy befsztyk,salata z olejem i cytryna.DZIEN 2 i 9....SNIADANIE:kubek czarnej kawy,kostka cukru.OBIAD:duzy befsztyk,salata z olejem i cytryna,duzy owoc.KOLACJA:plaster szynki,2/3szklanki jogurtu naturalnego.DZIEN 3 i 10:SNIADANIE:kubek czarnej kawy,kostka cukru,grzanka.OBIAD:gotowany szpinak,pomidor,swiezy owoc.KOLACJA:2 jajka na twardo,plaster szynki,salata z olejem i cytryna.DZIEN 4 i 11 SNIADANIE:kubek czarnej kawy,kostka cukru.OBIAD:jajko na twardo,tarta marchew,1/2szklanki jogurtu naturalnego.DZIEN 5 i 12.SNIADANIE:duza tarta marchew z cytryna.OBIAD:duza pieczona ryba z cytryna.KOLACJA:duzy befsztyk,salata i gotowany brokul.DZIEN 6 i 13.SNIADANIE:kubek czarnej kawy,kostka cukru,grzanka.OBIAD:duza porcja gotowanego lub pieczonego kurczaka,salata z olejem i cytryna.KOLACJA:2 jajka na twardo,duza marchew.DZIEN 7...SNIADANIE:kubek herbaty bez cukru..OBIAD:kawalek chudego miesa grilowanego,swiezy owoc. Wedlina ma byc chuda,plaster oznacza 10dkg.chuda Ryba,do przyprawiania uzywaj Soli i Pieprzu.Kawa moze byc rozpuszczalna lub z ekspresu,codziennie powinnas wypijac 2 litry wody.:-)koniec i jeszcze cos....Lepsza przemiana materii pozwala w rezultacie stracic 7-20kg.tkanki tluszczowej.ZYCZE POWODZENIA.moja kolezanka ja stosowala i schudla.......
 
reklama
Do góry