reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Lorena wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Jesteś teraz pod kontrolą więc nie masz się czym martwić. Skurczy nie ma, łożysko ok, szyjka pewnie tez więc może to cos z hormonami???

Beti u nas też odpiluchowywanie to droga przez mękę, on woli chodzic npw zaszczanym pampie niż go zdjąć, bo specjalnie mu teraz nie ściągam aż po kolana mu bedzie dyndał i nie przeszkadza nic a nic tylko chodzi jak kaczka wtedy :/ Ale od grudnia mam plan aby w domu w ogóle go nie nosił. Teraz np mu zdjęłam i nasikał do nocnika i mi go przyniósł.
 
gaja no to twój chociaz nasika do nocnika a moja może siedzieć godzinę i nic zero :no: a wstanie i zasika np łóżko :wściekła/y: a jak chodziła bez pampa i się zlała w gacie to sama się rozbierała bo ma moko :-D był czas że zlana w gacie mogła chodzić długo i nawet uwagi nei zwróciła a teraz już pedantka rosnie :-D

no to test negatywny...trudno może następnym razem się uda :tak:
 
WIZTAM I JA PO DLUGIEJ PRZERWIE BO JAKOS CZASU BRAK ZEBY COS NAPISAC ALE CZYTUJE WAS OD CZASU DO CZASU BO TERAZ TO IDZIE WASZE POSTY SZYBKO NADROBIC BO NIE MA ICH ZA WIELE LORENA MYSLE ZE TO PRZEJSCIOWE KRWAWIENIE MUSI BYC WSZYSTKO DOBRZE A LEPIEJ DMUCHAC NA ZIMNE BETI NIE MARTW SIE PRZYJDZIE CZAS TO SIE ODUCZY SIUSIANIA W PIELUCHY :tak: MOJA LENA JOKOS TAK SIE UDALO ZE 2MCE PRZED SKONCZENIEM 2 LAT SIE ODUCZYLA DOSLOWNIE W KILKA DNI LUKAS ZRESZTA TEZ WIEC NIE MAIALAM Z TYM RACZEJ PROBLEMOW WIECIE MOJEMU STARSZEMU DZIECKU ZACZYNA SIE 1 ZABEK RUSZAC NIE WIEM CZY TO CZASAMI NIE ZA WCZESNIE ON MA DOPIERO 5LAT I 4 MCE :szok::eek:A LENIE NADAL 3 NIE WYROSLY DO KONCA NA GORZE LEDWO JE WIDAC ,DOLNE JUZ PRAWIE SA NA SWOIM MIEJSCU.oJ UCIEKAM Z DZIECIACZKAMI NA SPACERRK PRZED OBIADEM BO POZNIEJ MALA DZEMKA JESZCZE (LENA CZASAMI SPI W DZIEN ALE NIE WIELE)A JAK WASZE DZIECIACZKI SPIA W DZIEN JESZCZE ?? BO JA NAWET WOLE JAK NIE SPI BO TAK IDZIE O 19.00 DO WYRKA I JUZ A JAK PRZEKIMA 1-1,5H TO POZNIEJ CZASAMI NAWET DO 22.00 NIE CHCE SPAC.OJSIE ROZPISALAM OK LECE I DO MILEGO USLYSZENIA POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BUZIAKI:-D:-)
 
hej dawno nie zaglądałam ale to przez kompletny brak czasu rozpoczełam staż z up bo znalezienie normalnej pracy w naszym kraju jest nie realne :/
Lorena trzymam kciuki żeby dzidziuś wytrzymał jak najdłużej w brzuszku
u nas z pieluchami jest różnie w domu chodzi w samych majtkach i ładnie woła siku ale na dwór trochę się boje go puścić bez pieluchy :/
Toshi u Kacpra to różnie w żłobku codziennie zasypia pierwszy a w domu nie śpi w ogóle :wściekła/y:
Powiedzcie mi czy wiecie może ile trwa zapalenie spojówek?? Kacper przyniósł ze żłobka lekarz powiedział że do 3 dni i będzie po wszystkim ale na to się nie zapowiada niestety. Strasznie się biedaczek męczy ma całe oczka zapuchnięte i czerwone a wpuszczenie mu kropelek jest prawie nie do wykonania mały drze się w niebogłosy a ja się czuję jak tyran:/
Mam jeszcze pytanie po jakim czasie wychodzi test ciążowy ?? od kilku dni spóźnia mi się @ robiłam test ale wyszedł negatywnie więc może za wcześnie? poczekam jeszcze ze dwa dni i powtórzę a wy trzymajcie kciuki za dwie kreseczki ;-)
Lecę bo moi rodzice wyjechali na weekend a ja siedzę z dwoma urwisami a mój mąż się wywinął od obowiązków i poszedł z kumplami świętować 30 urodzinki
 
Magdzik nie pomog w kwestii spojówek ale jeśli to wirusowe to nawet do tygodnia bo Olka kiedys takie wirusowe złapała i oczy jak kociak posklejane miała i bez antybiotyku sie nie obyło (krople):-(.

A my sie odpieluchowujemy od wczoraj i Maks jak ja chcę to on za cholerę teraz nie siada na nocnik - już podejrzewam, że nie gotowy jeszcze:confused2: Bo jak sam chciał to potrafił sobie iść i usiąść ale pampa założyć musiałam a teraz bez pampa to sika na podłogę i nie chcę siąść za cholerę na nocnik a widze jak tupie nogami:-( No z nim najgorsza przeprawa z tymi pieluchami:sorry:
 
witajcie:-)
Magdzik może nie przechodzi bo nie zakrapiasz mu dobrze oczek? Już sobie wyobrażam jaka bitwa przy tym:no::confused2: Skoro wirusowe to nie pchałabym antybiotyku...
A co do testu to wychodzi najpewniej 2-3 dni po spodziewanej @. Jeśli masz z tych dobrych testów.;-)
Lorena kciuki trzymam za brzuszek i maleństwo!!!
Pieluchy ehhh nie przejmujcie sie wiecznie w pieluchy robić nie będzie :)
U nas w dzień od dawna bez pieluchy ale w nocy nadal bo znowu zaczęła sikać i nie budzić się. Teraz ja ją budzę do sikania bo odparza się niestety...
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

W poniedziałek wyszłam ze szpitala, krwawienia brak, ale muszę się oszczędzać i co tydzień mam już KTG, wizyty u gin też częściej, bo co dwa tygodnie, oby Mały wytrzymał jak najdłużej, najlepiej do końca albo chociaż 37 tc.
U nas z pieluchami też nie chce się rozstać, raz ostatnio zrobiła do nocnika, a wczoraj powiedziała, że chce siku, ale zanim usiadła na nocnik to już było siusiu i ubranie było całe mokre, bo pielucha była zdjęta. Jak mówię jej, żeby wołała, że chce kupę albo siku to pójdziemy na nocnik, to gadzina idzie do paczki z pieluchami i pokazuje, że chce suchą pieluszkę.

Magdzik20 trzymam kciuki za 2 kreseczki, test czasem może nie wyjść na początku, tak było u mojej koleżanki, dopiero drugi test po kolejnych kilku dniach pokazał, że jednak będzie dzidziuś.
 
Ostatnia edycja:
Do góry