reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Verita ja nie sadzam, bo niemam jeszcze krzesełka, ale są takie rozkładane, tzn z regulacją oparcia i tam dzieć jest tak na półleżąco więc chyba można:confused:
Moja Mała śpi na płaskiej poduszce bo ulewa...

Tak jak bebe pisze sa krzesełka z regulacja oparcia i w takich mozna na półlezaco tak mysle;-)a moja na poduszecczce cienkiej od poczatku z powodu ulewania :-)
 
reklama
fasolka
widzę na zdjęciu, że córcię sadzasz samą
można tak?
Pytam, bo sama tak czasem robię i ciągle mam obawę, czy to zdrowe, czy można
Moja już w ogóle nie chce leżeć na płasko
Leżaczek jej pasuje, a najbardziej to ma właśnie radochę jak się ją posadzi opartą o poduszki
Na ile Ty swoją tak sadzasz?
Codziennie?
 
Czyli musze sprawdzic jakie mam krzeselka. Bo kupowac nie bede jak nie ma tego siedziska na maluchow. Nawet nie wiem bo dostalismy od znajomych i do szopki od razu wsadzilismy a moze bylaby spokojniejsza jak gotuje cos w kuchni i moze mnie z wysokosci obserwowac a nie z lezaczka czy wozka.
 
Moj Starszak tez potrafi byc wredny... jak mowie mu,ze dzidzia spi to te krzyczy, mowie ciii to ten jeszcze glosniej... :-(

Mikus ma coraz dluzsze przerwy pomiedzy spaniami... potrafi wytrzymac juz 3 h... w nocy znowu karmienie o 5...


Patrysia - duzo zdrowia dla calej rodzinki!!!

U Nas odpukac jestesmy tylko lekko podziebieni.... chyba pierwszy raz nikogo nie meczy katar ani kaszel...

My mamy takie krzeselko... cosatto-noodle-highchair-dippi-egg.jpg i jestem bardzo zadowolona firmy Cosatto,ale w Pl chyba ciezko dostepny...
 
Awersja ja przeglądam prawie codziennie na allegro i normalnie już jestem sama na siebie zła bo nie wiem co wybrać...mojemu podoba się co drugie i każe mi decydować...mama już nie może słuchać mojego marudzenia przez telefon na ten temat i nawet zaproponowała, że się dołoży do tego interesu:-D chyba ma dość:tak:

Taycia dokładnie mam to samo ze starszakiem, tylko mój rok starszy to niby powinien już więcej rozumieć...:dry:
 
Ostatnia edycja:
Moj Starszak tez potrafi byc wredny... jak mowie mu,ze dzidzia spi to te krzyczy, mowie ciii to ten jeszcze glosniej... :-(

Mikus ma coraz dluzsze przerwy pomiedzy spaniami... potrafi wytrzymac juz 3 h... w nocy znowu karmienie o 5...


Patrysia - duzo zdrowia dla calej rodzinki!!!

U Nas odpukac jestesmy tylko lekko podziebieni.... chyba pierwszy raz nikogo nie meczy katar ani kaszel...

My mamy takie krzeselko... Zobacz załącznik 535410 i jestem bardzo zadowolona firmy Cosatto,ale w Pl chyba ciezko dostepny...
i to krzeselko sie reguluje na takie 4 miesieczne dziecko ze moze pol lezec?
 
fasolka
widzę na zdjęciu, że córcię sadzasz samą
można tak?
Pytam, bo sama tak czasem robię i ciągle mam obawę, czy to zdrowe, czy można
Moja już w ogóle nie chce leżeć na płasko
Leżaczek jej pasuje, a najbardziej to ma właśnie radochę jak się ją posadzi opartą o poduszki
Na ile Ty swoją tak sadzasz?
Codziennie?

Awersja szczeze to ja ja do zdjecia tak na chwile posadziłam :zawstydzona/y: a tak normalnie to ona jedynie w wozku na poł-lezaco w pokoju mam wozek bo w wozku usypia bujana tylko:wściekła/y: lezaczka nie mam a w foteliku samoch to tylko jak je bo nie lubi w nim ,a generalnie wiekszosc dnia to na rekach :cool:bo lezec nienawidzi wrecz:dry: i własnie mam nadzieje ze w krzesełku tak na lezaka troche posiedzi bo z wysoka wszystko bedzie widziec bo juz nie wyrabiam z nia:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Awersja ja przeglądam prawie codziennie na allegro i normalnie już jestem sama na siebie zła bo nie wiem co wybrać...mojemu podoba się co drugie i każe mi decydować...mama już nie może słuchać mojego marudzenia przez telefon na ten temat i nawet zaproponowała, że się dołoży do tego interesu:-D chyba ma dość:tak:
Mnóstwo czasu straciłam na przeglądanie w necie, jakie są krzesełka.
I ciągle nie mogę się zdecydować
Czekam jeszcze aż dziewczyny na zakupowym pochwalą się co kupiły i jak im się sprawdza i wtedy kupię
A tak sobie wczoraj pomyślałam, że głupia jestem
Przejmuję się tak, żeby było nie tylko funkcjonalne ale i ładne, a potem jak Tośka zacznie je używać, to będzie całe upaćkane i wtedy to mi będzie pewnie obojętne, czy ładne. Ważne żeby się łatwo czyściło.

taycia
znalazłam te krzesełka w polskim sklepie, ale kosztują grubo ponad 4 stówy
wąż mi w kieszeni zasyczał
chciałabym coś tańszego
 
Do góry