reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

No to zmienię na chwilę świąteczną atmosferę i zapytam: kiedy czułyście pierwsze ruchy w 1 ciazy? U mnie 18 tydzień i chyba zaczynam czuć takie ani bulgotania ani motylki w brzuchu, tylko takie pukniecia, ciezko to narazie chyba nazwać kopniakami.
 
reklama
Witam sje wczesnoporannie w ten niedzielno świąteczny poranek ;)
Ja juz po pierwszym sniadanku ;P nieoficjalnym a teraz spać nie moge bo mi tu chrapie moje kochanie;))) ale na szczęście mamy tez uchylone okno i pięknie śpiewają ptaszki ;)))
Wiec moze sje jeszcze uda...

Natalia No ja od 17 tyg tez miałam ze 3 dni takie gdzie cos takiego czułam o wydawało mi sie na 99% ze to to, natomiast wczoraj 200% pewności juz takie przesuwanie sie Ważniaka i przepychanie nóżkami ;) nie wiem co to bedzie jak bedzie większy ;))

Miłego dnia kochane i raz jeszcze zdrowych i wesołych swiat ;)
 
Natalinaa ja też w 18 tygodniu czułam takie bulgotanie i zastanawiałam się czy to moje jelita czy synek dokazuje :-) To było to drugie. Po jakimś tygodniu czułam jak się rusza wewnątrz mnie :)
Teraz czekam aż kopnie tatę tak, żeby poczuł, ale coś się uspokaja jak tata dotyka brzuszka :-)

Z okazji świąt życzę wszystkim błogiego odpoczynku i miłej rodzinnej atmosfery :-D
 
Natalina moj babelek zaczal sie ruszac na poczatku 17 tygodnia :) teraz jestesmy w 21 i nie tylko czuje jego ruchy ale i widac je golym okiem :D wspaniale uczucie :)
 
A nasze dzieciątko dziś najbardziej szalało w kościele podczas kazania - ksiądz bardzo głośno je prawił :) ja czułam bulgotanko i przelewanko gdzieś od 16/17 tc :) od połowy 19 tc czuje kopniaczki i różne inne turbulencje :) pierwsza ciąża :)
 
No to zmienię na chwilę świąteczną atmosferę i zapytam: kiedy czułyście pierwsze ruchy w 1 ciazy? U mnie 18 tydzień i chyba zaczynam czuć takie ani bulgotania ani motylki w brzuchu, tylko takie pukniecia, ciezko to narazie chyba nazwać kopniakami.

U mnie też nie było żadnych motylków, bulgotań, też od razu takie puknięcia- idealnie to nazwałaś :) teraz zaczynam je odczuwać codziennie, a pierwszy raz poczułam 10 kwietnia czyli w 15 tyg, bardzo wcześnie jak na pierwszą ciążę :) Poza tymi puknięciami też odczuwam jak mi się Niunia przemieszcza po brzuszku :)
 
reklama
To ja poczułam tak wyraźnie pierwszy raz 17 kwietnia, jechałam odebrać sukienkę ślubną i u mnie to już 18 tydzień był. Teraz jak tylko mam wolną chwilę to się wslu****e w moj brzuch :)
 
Do góry