reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

reklama
Byłam na usg i wszystko jest dobrze. Serducho bije, maleństwo ma 1,63cm. Mam się dalej oszczędzać. Termin na 24 marca.

O proszę,to mój 1000 post, z taką fajną wiadomością ;-)
No i nereszcie rewelacyjna wiadomość:-) mocno trzymamy nadal kciukasy i z pewnością będzie dobrze;-)
 
Doti bardzo się cieszę i gratuluję z czystego serducha!!!!!! :tak::-D:-D:-D

Oj dziewczyny naszlo mnie na drugie dziecko :-( jak bardzo chciałabym mieć Majunie :-(
 
Wczoraj byłam u lekarza. U nas nadal ok. Tylko trochę odkleja mi się kosmówka. Muszę się oszczędzać i ciągle brać te wstrętne tablety w ilościach hurtowych.
 
reklama
Wczoraj byłam u lekarza. U nas nadal ok. Tylko trochę odkleja mi się kosmówka. Muszę się oszczędzać i ciągle brać te wstrętne tablety w ilościach hurtowych.

Doti będzie dobrze czasami początki są trudne a potem wszystko się jakoś układa a co bieżesz duphaston ?
pytałaś gdzieś o ZUS chyba na bielskich mamach ja jestem na zwolnieniu prawie od początku i jak dotąd nie miałam żadnej kontroli ani nic takiego
pamiętasz tą panią ze szkoły rodzenia ? W z nią rozmawiał i powiedziała że jest możliwość żeby przyszła do porodu w poniedziałek idziemy się z nią spotkać w tej sprawie ale tym razem chcę mieć "swoją" położną przy porodzie a tą panią bardzo lubię jak urodziła się Zuzia to też często do niej dzwoniliśmy w sprawie laktacji itd i zawsze była bardzo pomocna
zaczęłam się zastanawiać jak pomalować pokój małej jest niewielki i jeszcze ma skosy więc zbytnio nie poszaleje ale cóż większy jest zajęty przez starszą siostrę ;-)
oglądałam naklejki i myslałam o czyms takim
NAKLEJKI MIKINO*ŻABULINKI*XL 1,5m2 (708290677) - Aukcje internetowe Allegro

a mojemu W podoba sie
TNIEMY CENY!!! ANIOŁKI - średni zestaw NOWOŚĆ! (717732037) - Aukcje internetowe Allegro
albo
NAKLEJKI KOTKI PSOTKI - zestaw średni NOWOŚĆ!!! (709406256) - Aukcje internetowe Allegro co myślicie ?

a i dzisiaj zaszalałam kupiłam w realu 5 par body za 1,99 sztuka mam nadzieję że chociaż pare prań wytrzymają ;-)
 
Do góry