reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

reklama
Mnie też sie wydaje że to jednak trochę zawcześnie żeby tak ze 100% pewnością stwierdzić czy to chłopak czy dziewczynka;-) poza tym pamiętam jak mój gin pocieszał M że chyba nawet do 27 tygodnia jeszcze sie wiele może zmienić;-) także wszystko się może zdarzyć:tak:
 
No niech Wam będzie:-D No ale jakby nie było robiłam super dokładne usg u najlepszego gościa od usg w bielsku :-D Obraz był naprawdę bardzo wyraźny a maleństwo chyba trzykrotnie powiększone :-D Poza tym, co tu dużo gadać, od początku czuję się "na chłopaka" :-D
 
No niech Wam będzie:-D No ale jakby nie było robiłam super dokładne usg u najlepszego gościa od usg w bielsku :-D Obraz był naprawdę bardzo wyraźny a maleństwo chyba trzykrotnie powiększone :-D Poza tym, co tu dużo gadać, od początku czuję się "na chłopaka" :-D
A to co innego:-D z drugiej strony 3 facetów w domu to będą musieli traktować Cię jak księżniczkę:-):rofl2:
 
No niech Wam będzie:-D No ale jakby nie było robiłam super dokładne usg u najlepszego gościa od usg w bielsku :-D Obraz był naprawdę bardzo wyraźny a maleństwo chyba trzykrotnie powiększone :-D Poza tym, co tu dużo gadać, od początku czuję się "na chłopaka" :-D
a ja nadal obstawiam, że siusiak "odpadnie" do 9 m-ca;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
ja dzisiaj byłam na takim dokładnym usg w Katowicach i mojemu dziecku już na pewno żaden siusiak nie urośnie więc widzisz Doti ty trzech facetów a mój W trzy baby ;-)(chociaż też mi się wydaje że w 12 tyg to nawet na dokładnym usg raczej nie stwierdza się płci)
dzidzia nie jest zbyt duża 30 centyl ale w normie raczej na pewno nie będzie ważyć więcej niż jej siostra przy porodzie czyli 3250 z czego nie ukrywam że się cieszę
cały czas spała i nic ją nie ruszało więc zapowiada się kolejny śpioch w rodzinie :-p
 
reklama
najważniejsze że córka jest zdrowa ma śliczny mózg itd ;-)pani doktor bardzo długo ją oglądała każdy narząd itd na tym usg 3d bardzo fajnie wszystko widać
waży 1500 g
 
Do góry