reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez Carioca77, 11 Sierpień 2009.

1. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Skoro juz jest nas tyle, to zakładam nowy wątek :-)

2. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Co prawda ja się nie spodziewam (jeszcze):-p ale co myślicie o tym [video=youtube;BQ-xBV7WUbU]http://www.youtube.com/watch?v=BQ-xBV7WUbU&feature=related[/video], 2 takie tam znajome mialy takie wiaderko i bardzo sobie chwaliły, tylko mnie zastanawia co z pępuszkiem, którego nie moczy się do odpadnięcia

3. reklama
  4. donkat

donkat Fanka BB :)

Carioca, w koncu:-). szkoda tylko, ze tyle fajnych tyg. Twojej i Luandzi ciazy przeszly bez tego watku:sorry2: .

a propo's kolejnej ciazy: jako z eteraz ten temat taki goracy, to ciagle o tym mysle i doszlam do wniosku, z ejednak nie chce miec juz wiecej dzieci. powiedizalam to P a on z oburzeniem: o nie! nawet nie mysl! niech tylko nam sie sytuacja finansowa poprawi, to Ci nie przepuszcze i drugie dziecko musi byc! trzecie juz sobie daruje!:-D:-D

5. luandzia1

luandzia1 Entuzjast(k)a

ja jak byłam w ciaży z Zuzią to myślałam o czymś takim ale te wiaderka są drogie i wydaje mi się że na długo nie wystarczą

a tak z innej beczki strasznie męczy mnie zgaga :wściekła/y:
    ciekawe co tam u naszej Doti mam nadzieję że wszystko dobrze

6. donkat

donkat Fanka BB :)

starsze pokolenie mowi, ze wtedy rosna dziecku wloski;-)

7. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Ja tez mam nadzieje, ze u Doti dzis wszystko spokojnie.

Donkat - co do tego wiaderka, to ponoć bardzo wygodne rowiązanie, ale jakoś mam tradycyjne podejście do kapieli, ja bym nie chciała być tak wykąpana :-D
    Jak narazie nie czujesz pędu do drugiego dzidziusia, to znaczy ze jeszcze na niego czas. Ale miejcie drugie, fajnie mieć rodzenstwo :tak:
    Wiesz wątek dopiero teraz, ale czy te moje tygodnie ciązy takie fajne... teraz jeszcze do kompletu plag egipskich w ciąży dokoptowalam cukrzycę ciążową i jestem na dietce :baffled: zero słodyczy :no::wściekła/y:

8. Harsharani

Harsharani Gość

Ale jestem szybka!
    Gdyby nie ten watek, to pewnie bym nie zauwazyla..
    Gratuluje Dziewczyny. Z tego co widze, to juz mniej wam zostalo do konca niz wiecej :O

Co do 'wiaderka'.Mialam takie nawet kupic, ale na zywo wydaje sie jeszcze mniejsze..Poza tym...jakos dziwnie tak:p

9. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Luandzia współczuję Tobie bardzo,bo ja też miałam mega zgagę przez 2 połowę ciąży. Chyba najbardziej pomagały mi migdały. Mialam taki wypracowany schemat.
    1-zmiana pozycji
    2-woda
    3-migdaly
    4-Renni
    Jak coś zadziałało to na tym poprzestawałam

10. reklama
  11. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Ja na zgagę piłam zimne mleko, ale pomagało tylko na chwilę. :-(

12. luandzia1

luandzia1 Entuzjast(k)a

stan a dzien dzisiejszy 26 tc Helenka ma ok 1 kg nadal jest dziewczynką ;-)póki co na szczęście nie śpieszy jej się na świat :-)

Poleć forum