reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

reklama
Co prawda ja się nie spodziewam (jeszcze):-p ale co myślicie o tym [video=youtube;BQ-xBV7WUbU]http://www.youtube.com/watch?v=BQ-xBV7WUbU&feature=related[/video], 2 takie tam znajome mialy takie wiaderko i bardzo sobie chwaliły, tylko mnie zastanawia co z pępuszkiem, którego nie moczy się do odpadnięcia
 
Carioca, w koncu:-). szkoda tylko, ze tyle fajnych tyg. Twojej i Luandzi ciazy przeszly bez tego watku:sorry2: .

a propo's kolejnej ciazy: jako z eteraz ten temat taki goracy, to ciagle o tym mysle i doszlam do wniosku, z ejednak nie chce miec juz wiecej dzieci. powiedizalam to P a on z oburzeniem: o nie! nawet nie mysl! niech tylko nam sie sytuacja finansowa poprawi, to Ci nie przepuszcze i drugie dziecko musi byc! trzecie juz sobie daruje!:-D:-D
 
Co prawda ja się nie spodziewam (jeszcze):-p ale co myślicie o tym YouTube - Tummy tub generica com 10 dias, 2 takie tam znajome mialy takie wiaderko i bardzo sobie chwaliły, tylko mnie zastanawia co z pępuszkiem, którego nie moczy się do odpadnięcia

ja jak byłam w ciaży z Zuzią to myślałam o czymś takim ale te wiaderka są drogie i wydaje mi się że na długo nie wystarczą

a tak z innej beczki strasznie męczy mnie zgaga :wściekła/y:
ciekawe co tam u naszej Doti mam nadzieję że wszystko dobrze
 
Ja tez mam nadzieje, ze u Doti dzis wszystko spokojnie.

Donkat - co do tego wiaderka, to ponoć bardzo wygodne rowiązanie, ale jakoś mam tradycyjne podejście do kapieli, ja bym nie chciała być tak wykąpana :-D
Jak narazie nie czujesz pędu do drugiego dzidziusia, to znaczy ze jeszcze na niego czas. Ale miejcie drugie, fajnie mieć rodzenstwo :tak:
Wiesz wątek dopiero teraz, ale czy te moje tygodnie ciązy takie fajne... teraz jeszcze do kompletu plag egipskich w ciąży dokoptowalam cukrzycę ciążową i jestem na dietce :baffled: zero słodyczy :no::wściekła/y:
 
Ale jestem szybka!
Gdyby nie ten watek, to pewnie bym nie zauwazyla..
Gratuluje Dziewczyny. Z tego co widze, to juz mniej wam zostalo do konca niz wiecej :O

Co do 'wiaderka'.Mialam takie nawet kupic, ale na zywo wydaje sie jeszcze mniejsze..Poza tym...jakos dziwnie tak:p
 
Luandzia współczuję Tobie bardzo,bo ja też miałam mega zgagę przez 2 połowę ciąży. Chyba najbardziej pomagały mi migdały. Mialam taki wypracowany schemat.
1-zmiana pozycji
2-woda
3-migdaly
4-Renni
Jak coś zadziałało to na tym poprzestawałam
 
reklama
Do góry