reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

U mnie 7 kg na plusie moja lekarka jak na razie nic nie mówi na ten temat. Z 1k-2kg mam wody bo mi się przypuchło, ale widzę że ramiona mi się pogrubiły więc utyłam. Brat mi dziś mówił, że oprócz tego że mi brzuch widać bardziej to nie nic się nie zmieniłam i dobrze wyglądam. Ja tam zmiany widzę, no ale w ciąży jestem więc nie będę się odchudzać.

Z apetytem mam różnie, jest ciepło bardziej chce mi się pić niż jeść, nie pilnuje tego ile kalorii jem, czasem zjem mniej czasem zjem więcej, ale nie wciskam w siebie jedzenia jak mi się nie chce.

Rozmawiałam z koleżanką drobna chudzinka to ona przytyła 16kg, inna 20kg każda wróciła do formy więc się nie spinam z wagą. Do póki lekarka nie ma zastrzeżeń, bo mam cukrzycę i musiałam się pilnować z jedzeniem żeby mi cukier nie skakał.
 
reklama
Dziewczyny, jak chcecie to Wam P do sprzatania pozycze.... Nic nie muszę pokazywać i poprawiać :) jedyny feler w tym, że potem nic znaleźć nie mogę ;p

lepiej nie pożyczaj, jeszcze nie będziemy chciały oddać;-) albo podeślemy w zamian 10 chłopa na szkolenie:-)

Kamciś wszystkiego najlepszego!'

Engacka trzymam kciuki, żeby skurcze się uspokoiły!

chyba ten 3 trymestr zbliża się nieubłaganie, bo wstałam ze 3 h temu raptem a już chce mi się spać, ogólnie to ostatnio poziom energii mi mocno spadł, do wszystkiego się zmuszam, a najchętniej to bym nie wychodziła z łóżka... chyba muszę z wyprawką podgonić, bo coś czuję, że będzie tylko gorzej
 
Hej dziewczyny :) Ja już po szpitalu. Wczoraj mnie w końcu wypuścili :) szyjka ok - w miarę trzyma, cały czas brać duphaston i nospe, oszczędzać się i.... Nie dotykać brzucha :( bo to pobudza macicę do skurczu i spinania :( z dobrych rzeczy to wpadłam wczoraj do h&m z siostrą i wypatrzyłam super wyprzedaże dla maleństwa. Kupiłam 5pak bodów na krótki rękaw, 2pak bodów na długi, zestaw (pajacyk, spodnie, body, czapka) body a`la koszulka połączona w jeansami za uwaga.... 40zl :) a jak liczyłam po metkowej cenie to coś koło 200zl to wszystko pierwotnie kosztowało. Kupilabym jeszcze więcej ale nie jestem w 100% pewna płci więc nie szalalam z różowym :) ostatnio czytałam o waszych bólach nóg i się cieszyłam ze mnie to nie dotyczy a wczoraj myślałam że sobie je od kolan odrąbie... Nawet zimna kąpiel nie pomogła
 
Aali super ze w domu ;) i gratulacje udanych łowów w h&m

U mnie wyprawka ciuszkowa gotowa. Czekam na remont pokoju Alicji i zostaną mebelki do kupna, kosmetyki i jakies drobiazgi ;)
 
Heeeeeeloł dziewczyny :-)
Co do pomocy od męża i kwestii sprzątania to nie mogę na niego narzekać, bo na prawdę mi pomaga. Oczywiście wprost mu tego powiedzieć nie mogę, bo jeszcze mi się chłop popsuje ... hehe
Przytyłam 5 kg i sporo osób mi mówi, że nie wyglądam na 6 miesiąc - nie wiem czy się cieszyć czy płakać :-p

Aali wypoczywaj ! ;-)
Pycia gratulacje ! Miałabyś już przynajmniej obronę z głowy :-)
 
Pycia gratulacje! Trzymam kciuki za obronę :)

Wczoraj kupiliśmy córce piaskownicę, dzisiaj niby słońce świeci ale wieje tak że głowę chce urwać. Więc wniosłam jej piaskownice do domu, bo już nie mogła się doczekać aż pobuduje zamki z piasku :D mąż wstanie to posprzata, haha ]:->


Edit: w ogóle jutro idziemy pierwszy raz z Nadią do kina, nie mogę się doczekać jej reakcji :D

20150606_104509.jpg
 

Załączniki

  • 20150606_104509.jpg
    20150606_104509.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Hej kochane,
przedwczoraj zamki zaliczone, a wczoraj zOO we Wrocku (wróciliśmy z dziećmi o północy do domu) poszłam spać o 3:D
bóle w biodrach myślałam, że mnie wykończą:D


Mam wynik glukozy:
na czczo 73
po godzinie 89
po dwóch 92
uffff


Jolka ja wypiłam jednym tchem z zatkanym nosem - jakby mi to miało pomóc:D trzymam kciuki za wynik:)


Natalii, ale slodka fotka, u mnie Elenka najczęściej słyszy płacz przytulonego
Kołtunek, tylko sobie biodro obiłam, ale cała byłam:) zamierzam pracować jeszcze ok. miesiąc, półtora....


Ewcia to ja mam to samo, w ciąży wolę wszędzie podjechać, nawet na spacer, bo w gorąc nie chce mi się łazić:)


Maggie wpisz sobie ćwiczenia dla kobiet w ciąży i tam jest taka laseczka co je robi.....chyba ze 30 zestawów ma:)


Pycia17, a u mnie z kolei waga leci w górę:D intensywnie, w ciągu kilku dni 2kg na plusie, ale to chyba obrzęki....


Ananka współczuję strasznie zakażenia:( wracaj do siebie...


Anetka91 ja też muszę uderzyć do ciuchpeksu, u mnie w mieście jest chyba ze 30 rewelacyjnych punktÓW


Tren fakt, że Ty przytyłaś 40kg i schudłaś to brawo dla CIebie:) ale znam przypadki, w których laseczki tyją po 25 kg i 10kg im zostaje, a do tego doły, stresy itp.:) więc ja popieram lekarzy, którzy zwracają na to uwagę bo zawsze to może być objaw zaburzeń hormonalnych, albo zbyt dużych obrzęków. Moim zdaniem do 20kg to "zdrowe tycie", u jednych będzie 10kg, u drugich 20..., ale później łatwo wrócić do formy - jeżeli się oczywiście tego chce.....Ja nigdy nie stosowałam diety i w obu ciążach do porodówki z wagi 58,59 szłam z wagą 69..., która jak dla mnie i tak była kosmiczna bo nie mogłam się z takim ciężarem wdrapać na trzecie piętro:D:D:D


Dżejka u mnie w sezonie letnim też pewnie ze 2kg to będą wody w żyłach:D mam wrażenie, że wieczorem jestem spuchnięta jak chomiczek.....


Jolka pierwsze co pomyślalam jak leciaalm to oczywiście dzidzia, a drugie torebka:D, gdyby się wysypała to bym z pół dnia to zbierała, a biegłam z dziećmi do pkola....


Anula09 nie przejmujcie się bajzelkiem bo inaczej wpadniesz w deprechę po urodzeniu, ja jestem perfekcjonistką, uwielbiam jak jest czysto, ale są takie chwile (przy dzieciach zwłaszcza), że posprzątam, a za chwilę bałagan.....można się wykończyć...


Ewcia ja mojego już trochę wytresowałam pod względem sprzątania, jak wracamy razem to on się bierze za jedno, ja za drugie....chociaż jak robi kolację to czasem zostawia dla mnie chyba te sterty:D On wklada i wyjmuje ze zmywary, zajmuje się śmieciami, ja łazienka i pranie i obgarnianie (wspólnie)


Engancka mnie też non stop twardnieje i niestety zaczęły się przepowiadające....


Kamcis dlatego ja nie wcieram nigdy farby i naprawdę, staram się obserwować skórę masakrycznie...


Klaudixxon no u CIebie z wagą jest ok:)


Aali super, że w domciu jesteś:)


Pycia gratulajszin:)


buziaki dla Was!
 
reklama
Pycia gratuluje.

Mnie moje dziecie wykonczy. znowu szalenstwo od 3 rano. ale bylam twarda.. nie wschluchiwalam sie i zasnelam :)

Ja w koncu przejrzalam malenkie ubraka po chlopcach.. i jak sie okazalo troszke bezplciowych mam, troszke juz kupilam. na start wystarczy. No chyba ze dowiem sie we wtorek czy w brzuchu siedzi Blanka czy Nikodem... wtedy zaszaleje z kolorami :)
musze jeszcze sobie koszule kupic do karmienia, zeby w szpitalu od kolan kiecy nie zadzierac, recznik dla bobasa z kapturkiem, bo po chlopcach komus oddalam, kosmetyki, jakis stanik do karmienia, lub zwykly bezgąbkowy ( ale ja tak nie lubie jak widac ze mi sutki sterczą!!!!! ),pieluszki i kosmetyki. aaa i kilka tetrowych by se przydało. chyba.
 
Do góry