reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pycia17 wagą się nie przejmuj, szybko zrzucisz po porodzie. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg mało się ruszajac i opychając się slodkim, nie odmawiałam sobie wtedy. A teraz? Jem zdrowo, nie dużo - tyle ile potrzebuje, słodycze mnie odrzucają, dużo się ruszam a przytyłam już 22kg. Wiec na tycie chyba nie ma reguły :) najważniejsze żeby bobaski urodziły się zdrowe, a kg się zrzuci z czasem! :)
 
reklama
pycia17 - ja bym morde wydarła u lekarza, bo na zmianę to trochę późno. U mnie wizyty u mojej gin były co 3 tyg, zawsze USG+ badanie gin cena od 80-120 zł w zależności na jakim sprzęcie mnie badali. Potem badanie co 2 tyg, zawsze usg, zawsze szyjka sprawdzana, wody płodowe i przepływy + chwilka na pokazanie noska, buźki, rączki:) Mój gin porodowy, wiedział, że chodzę do mojej gin więc robił mi wizyty co 3 tyg, sprawdzał szyjkę - ręcznie lub usg, plus badanie USG. Także teraz na ostatniej wizycie też będę miała KTG, usg, sprawdzanie szyjki, płynów, przepływów itp.

Paluss - ja własnie poluję na tiny love 3w1 na allegro, najpierw chciałam jakiś bujaczek ale potem stwierdziłam, że przyzwyczaję małą do bujania będę musiała ją bujac nonstop. A ten leżaczek super bo mogę małą zabrać ze sobą np i postawić przy kompie czy też w kuchni i coś ogarnąć. Szkoda, że nie mają większej gamy kolorów;)

U mnie dziś wizytka KTG, mała najpierw nieśmiała, potem szalała. Wyniki idealne, więc czekam na wizytę na 08.09 i wyznaczamy datę cięcia, także liczę na coś między 09.09-18.09 ;P ponoć ma by szybciej bo moja szyjka się skraca szybko a dzidzia rośnie duża.
 
Ale się wyspałam jak nigdy :D najgorzej żeby tylko zasnąć. Mama dzisiaj jedzie do domu ale wróci w poniedziałek jeżeli nie urodze w miedzy czasie. Wczoraj mala tak uderzyła w pęcherz ze dzisiaj jeszcze boli. Któraś może urodziła w nocy? Przydałoby się bo te nasze maleństwa są leniwe żeby wyjść :p
 
Hej. Witam się i ja:) Pycia ja nie urodziłam, ale noc do kitu. Cała noc bolał brzuch, skurczy nie było tylko ból okresowy. Trochę spałam, ale co chwilę się budziłam. Na papierze po siusianiu podbarwiony krwia śluz, ale to raczej nie czop, bo za mało. Brzusio ćmi cały czas, zobaczymy co się rozwinie. Ginuś wróży rozwiązanie po weekendzie, pożyjemy-zobaczymy:-)

Kaha nie smutaj :* Będzie dobrze, to już końcóweczka:tak:

Pycia17 powodzenia dzis na usg&&
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny.
Ja rownież w dwupaku nadal[emoji1]
Skurcze łapały do północy a pózniej cisza. Dziś to samo[emoji1]
Miłego dnia
 
Witam się i ja :tak:
Wczoraj włączył mi się syndrom wicia gniazda. Zrobiłam takie porządki, że sama byłam w szoku. Dziś druga tura :D Jeszcze o 18 zaczęłam myć okna, no ale deszcz mnie przegonił :( W nocy mały tak naciskał na pęcherz, że wstawałam średnio co godzinę/półtora .. Mojemu zimno okna zamyka, ja wstaje po nim i otwieram, bo się duszę :p I od wczoraj mam faze na herbate z miodem, sokiem malinowym i cytryną :D
Zmykam na miasto na jakiś ciucholand, daaaawno mnie tam nie było :-) Później ulepie pierogi z serem i biorę się za dalsze sprzątanie. :happy:
 
Witam się i ja :)
noc przespana idealnie, na siusianie wstałam tylko raz. Wieczorem odszedł porządny kawał czopu, ciśnienie 130/90, ale dużo piłam i siedziałam i ładnie spadło. Teraz popijam sobie pokrzywę, bo jak weszłam na wagę, to się okazało, że w dwa dni przytyłam 1,2kg, ręce opuchnięte, jak baloniki, więc mam nadzieję, że chociaż troszkę mi zejdzie.
 
reklama
U mnie od rana pada i dobrze te upały straszne były najgorzej żeby się teraz jakoś ubrać w lato sukienka i wystarczyło a teraz zimno bez sensu kupować na dwa tyg jakieś grubsze ubrania. Kolejnym razem jak mama przyjedzie robimy segregacje moich ubrań ciążowe schowamy a "normalne" wyciągnę oprócz spodni bo wątpię że od razu wejdę w stare.kupiłam leginsy o rozmiar większe niż wcześniej mam nadzieje ze w nie wejdę :p
 
Do góry