reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mój ukochany pojechsl do sklepu i ma zrobić mi na kolacje domowe hoddogi!!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze nie wiedzialam co zjesc to zjadlam kawałek melona a teraz pije maslanke pycha [emoji7]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze nie wiedzialam co zjesc to zjadlam kawałek melona a teraz pije maslanke pycha [emoji7]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dzis zjadłam całego melona [emoji33][emoji23]


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Ja przed chwilą zjadłam sałatkę z winegretem.

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, po całym dniu właśnie nadrobiłam czytanie forum. Jestem z siebie dumna [emoji23] a wy szalone!

40484907601cee4e07b6e7d803c36f5f.jpg


@zośka_tośka, ja polecam Besuto Sushi, ale to już po ciąży, takie klasyczne, surowe. Najlepsze, ale Wola też zacna!

Gratulacje dla wszystkich bijących serduszek. Wspaniałe wiadomości! Ja dzisiaj też po wizycie. Bąbel ma 3,3 cm, serducho bije 169 uderzeń na minutę. Machał rączkami i nóżkami. 10 tydzień. Jestem cała zakochana [emoji173]️. Genetyczne przesunęłam na dokładnie za 2 tygodnie.

Zawsze jak piszecie o jedzeniu, to mi ślinka cieknie do pasa. Ja dziś trochę poszalałam i wsunęłam pudełko buffalo wings.



f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
Dziewczyny, po całym dniu właśnie nadrobiłam czytanie forum. Jestem z siebie dumna [emoji23] a wy szalone!

40484907601cee4e07b6e7d803c36f5f.jpg


@zośka_tośka, ja polecam Besuto Sushi, ale to już po ciąży, takie klasyczne, surowe. Najlepsze, ale Wola też zacna!

Gratulacje dla wszystkich bijących serduszek. Wspaniałe wiadomości! Ja dzisiaj też po wizycie. Bąbel ma 3,3 cm, serducho bije 169 uderzeń na minutę. Machał rączkami i nóżkami. 10 tydzień. Jestem cała zakochana [emoji173]️. Genetyczne przesunęłam na dokładnie za 2 tygodnie.

Zawsze jak piszecie o jedzeniu, to mi ślinka cieknie do pasa. Ja dziś trochę poszalałam i wsunęłam pudełko buffalo wings.



f2w3rjjgrz97x0lc.png
Kurcze a moj bobo 2,2cm maly troche :/

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam to samo leżę i się zastanawiam bije czy nie bije czy jest wszystko Ok... szału można dostać.
Boże mam to samo!!!dziś nawet stwierdziłam że chyba ciąża się zatrzymała,bo nie mam nic żadnego klucia jajników,żadnego bólu głowy,mogę wszystko jeść,to chyba nie jest normalne


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Do góry