reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

Adipax działa na ośrodek łaknienia i ma podobne działanie jak amfetamina. Osoba biorąca nie czuje głodu, może być pobudzona (wręcz nakręcona), częste jest uczucie drętwienia ust, duże pragnienie, kołatanie serca, migreny.

Ja też miałam przygodę z Adipaxem ale teraz to ciężko by było zdobyć z legalnego źródła bo tylko wtedy bym się skusiła. Trochę ci klementynko zazdroszczę że masz taką możliwość:zawstydzona/y:. Też się zgadzam że wszędzie jest chemia. Jak ktoś dobrze je toleruje to czemu nie i tym bardziej jak ma więcej do zrzucenia. Najważniejsza to jednak zmiana nawyków żywieniowych:tak:.

Bafinka tak jak napisała nalka w trakcie karmienie piersią można je brać bez przeszkód. Podejrzewam że i tak hormony dostają się do mleka lecz są to znikome ilości (hormony są teraz wszędzie np. w mięsie więc ciężko uchronić się od nich). Nie czekamy na okres tylko wykluczamy ciąże i stosujemy codziennie o jednej porze (ja mam u siebie przypomnienie i u M – a co niech też pilnuje). Przez pierwsze 7 dni stosujemy dodatkowe zabezpieczenie. Następne opakowanie zaczynamy bez przerwy czyli po 28 dniach rozpoczynamy kolejny listek.

Ile u was kosztuje Azalia? Bo u mnie 36zł.


Klementyna ja też się obawiam tabletek bo u mnie też obciążenie genetyczne rakiem ogólnie i nowotworem piersi . Jak czytam ulotkę to tam pół jednej strony odnośnie ryzyka nowotworu:-(. Brrr. Mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze. Trochę też się obawiam o wagę bo tabletki to tak średnio na nią wpływają w sposób jaki byśmy sobie życzyły:no:. Gratuluję negatywnego testu:-D:-D:-D.
 
reklama
Ellsi nie wiem czy masz u siebie apteke doz ale tam azalia jest po 30 zł.
Czy wykluczamy ciąże to znaczy że robimy test tak? Żeby sie upewnic że nie jestesmy w ciazy?
Klementyna gratuluje :tak:
 
Adipax działa na ośrodek łaknienia i ma podobne działanie jak amfetamina. Osoba biorąca nie czuje głodu, może być pobudzona (wręcz nakręcona), częste jest uczucie drętwienia ust, duże pragnienie, kołatanie serca, migreny.

Ja też miałam przygodę z Adipaxem ale teraz to ciężko by było zdobyć z legalnego źródła bo tylko wtedy bym się skusiła. Trochę ci klementynko zazdroszczę że masz taką możliwość:zawstydzona/y:. Też się zgadzam że wszędzie jest chemia. Jak ktoś dobrze je toleruje to czemu nie i tym bardziej jak ma więcej do zrzucenia. Najważniejsza to jednak zmiana nawyków żywieniowych:tak:.




Klementyna ja też się obawiam tabletek bo u mnie też obciążenie genetyczne rakiem ogólnie i nowotworem piersi . Jak czytam ulotkę to tam pół jednej strony odnośnie ryzyka nowotworu:-(. Brrr. Mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze. Trochę też się obawiam o wagę bo tabletki to tak średnio na nią wpływają w sposób jaki byśmy sobie życzyły:no:. Gratuluję negatywnego testu:-D:-D:-D.

no na mnie działa dość dobrze, ja mam na co dzień niskie ciśnienie więc często przez to migreny a ponieważ on podnosi ciśnienie to migren brak. Faktem jest że piję wtedy około 3 litrów wody bo mam pragnienie jak wielbłąd. Zmiana nawyków oczywiście tak, musze rzucić słodycze i nie chipsy :zawstydzona/y: bo mi tylko od nich telewizor rośnie.

Ja kupuję w czeskiej aptece, mieszkam nie daleko granicy.

A z pigułkami to faktycznie nie powinnaś, moze pomyśl nad wkładką - przy obciążeniu genetycznym jest najbezpieczniejsza no i finansowo wychodzi o wiele taniej niż pigułki. A co do wagi na pigułkach to trudno było mi schudnąć na nich, brałam 3 lata Milvane. Już nie wolno mi brać pigułek, lekarka stwierdziła zebym lepiej nie ryzykowała.

Ellsi nie wiem czy masz u siebie apteke doz ale tam azalia jest po 30 zł.
Czy wykluczamy ciąże to znaczy że robimy test tak? Żeby sie upewnic że nie jestesmy w ciazy?
Klementyna gratuluje :tak:


no ja zrobiłam, żeby się upewnić.
 
Ostatnia edycja:
Klementynko - żeby tylko test wyszedł dobrze... Wyobraź sobie że Kamiś jest z ujemnego testu ciążowego ;)


straszcie mnie, straszcie :-D :eek: nie, chyba by coś wyszło bo minęły 4 tygodnie od czasu, kiedy mogło coś się wydarzyć :eek: tak mi się wydaje przynajmniej.

mambusia ja juz jej nie chcialam dobijac, ze sam test negatywny to jeszcze nie koniec zmartwien ! :-D

:eek::eek::eek::eek:


@ nie mam dalej :eek::eek:
 
chyba tak :tak: miałam już wizytę umówioną jakieś 2 tygodnie temu ale wtedy z Alutkiem miałam przeboje zdrowotne i nie poszłam :eek: w poniedziałek się zapiszę.
 
reklama
Do góry