reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
Klementyna a dziś już jest:))


wiecie co biorę pierwszy listek tabletek azalia, ogólnie dobrze jez znoszę ale wczoraj dostałam jakiegoś brazowego plamienia ( w połowie listka), czytałam ze to się zdaża, ale za tydzień mam iść do gina pokazać wyniki badań i nie wim czy wziąść receptę na następne opakowania czy próbować zmienić, wcześniej brałam cerazette i wogóle masakra była bo 10dni to się ze mnie lało
 
Ja dzisiaj wzielam pierwsza tabletke ze swoich. Biore te same co przed ciaza bo mi pasowaly wiec nie bede zmieniala a ze nie karmie to tez i nie musze. Okresu rowniez co prawda jeszcze nie mam ale u mnie to nic nie wiadomo....wizyta u ginia 20 grudnia wiec jesli cos zmajstrowalismy to sie pewnie wtedy okaze :rofl2:
 
Klementyna a dziś już jest:))


wiecie co biorę pierwszy listek tabletek azalia, ogólnie dobrze jez znoszę ale wczoraj dostałam jakiegoś brazowego plamienia ( w połowie listka), czytałam ze to się zdaża, ale za tydzień mam iść do gina pokazać wyniki badań i nie wim czy wziąść receptę na następne opakowania czy próbować zmienić, wcześniej brałam cerazette i wogóle masakra była bo 10dni to się ze mnie lało


jest, jest :-D:-D:-D:-D

w poniedziałek miałam iść do mojej gin ale przesunę wizytę jutro, od razu wezmę receptę na wkładkę i przy następnym @ sobie wmontuję....szkoda, ze zakłada się je podczas okresu bo ja zawsze mam nieregularne i trudno mi będzie się umówić na montaż :eek:
 
OLA ja mam to samo. Zaczął się we wtorek tydzień temu i trwa do dziś. Już mam serdecznie dość. Mam nadzieję, że zbliża się do końca, bo zrobił się jakby mniej obfity.
 
no to witam Agusia - tyle, że ja z nadzieją, że zbliża się do końca to już od jakiś 3 dni żyję i ciągle jest!:angry: Wieczorem już prawie nie mam i głupia z nadzieją, że hurrra skończył się, a rano od nowa!!! Toż ja ch....dostanę z nim!!! Jak długo może!?!?!:wściekła/y:
 
OLA moze zadzwon do ginki i sie poradz czy to normalne ze tak dlugo trwa. Mnie dzisiaj jajniki bola tak ze masakra. Ledwo siedze i brzuch na dole taki obolaly :baffled: Nie wiem co o tym myslec. Czy to jajeczkowanie czy reakcja na to ze wczoraj wieczorem poszla w ruch pierwsza tabletka anty... Jak tak bedzie przez weekend bez zmian to ide do ginki :eek:
 
reklama
Mi po Azali zaczęło ciec i liczę że szybko się skończy ale kurcze jajniki mnie też bolą :wściekła/y: Czy mogę używać tamponów? W podpaskach to średnio komfortowo się czuję, zawsze mam wrażenie że mi przeciekają.
 
Do góry