reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

Mi po Azali zaczęło ciec i liczę że szybko się skończy ale kurcze jajniki mnie też bolą :wściekła/y: Czy mogę używać tamponów? W podpaskach to średnio komfortowo się czuję, zawsze mam wrażenie że mi przeciekają.
chyba można, tak mi sie wydaje chociaz pewna nie jestem. Ale to mocno leci? Jak okres?
 
reklama
jejć, a mi NARESZCIE po 9 dniach okres się skończył! Myślałam, że będzie trwał wieczność!:wściekła/y: W środę idę do gina na kontrolę po zabiegu to go o wszystko wypytam, czy to "normalne", że tyle trwał?? No i w końcu poproszę o receptę na tabletki, bo mąż biedak wykończy się przy mnie:-D
 
Olu, wypytałaś lekarza o ten długi okres? Bo ja ciągle mam :no::no::no: Wczoraj minęły dwa tygodnie. Co prawda od niedzieli jest tego niewiele ale jednak ciągle jest. Szczerze nie chce mi się iść do gina.
 
dziewczyny po cc czy ja panikuje?? pobolewa mnie brzuch na dole pod cięciem i samo cięcie do tego jest ona różno kolorowa kawałkami bardzo czerwone i swędzi i boje sie ze to zakażenie?? możliwe że coś tam sie dzieje?? czy wy też tak macie??
 
Agusia - mój okres się skończył po 9 dniach...akurat wczoraj miałam wizytę kontrolną u gina po zabiegu i pytałam o ten pierwszy okres po porodzie - powiedział, że może się zdarzyć, że jest dłuższy niż normalnie się miało, bo jeszcze przy okazji krwawienia oczyszcza się macica i drogi rodne i jak najbardziej to było normalne, że tak długo miałam okres...Drugi już będzie normalny...
No a ja wczoraj po tej wizycie dostałam błogosławieństwo lekarza na przytulanki z mężem to się M ucieszy bo miał post od porodu! a nawet jeszcze dłużej:zawstydzona/y: Wzięłam recepty na tabletki i czekam na następny okres chociaż wcale mi się do niego po ostatnim nie spieszy...:-D
 
reklama
kurcze bafinka skonsultuj to chociazby telefonicznie z lekarzem. Lepiej dmuchac na zimne. Moze sie jeszcze jakas dziewczyna po cesarce wypowie bo ja po sn jestem ale na Twoim miejscu zadzwonilabym przynajmniej do ginia
 
Do góry