reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A właśnie nie mam miksera :) wszystko robie blenderem i jakoś zawsze mówię a kupie a później zapominam. Nie potrzebuje najwyraźniej skoro zapominam hehe :)

Ja chyba nie pojadę. Bo kurde najgorszej ze juz ktg będę musiała robić i jak w berlinie? Lipa trochę. Nie wiem. Zapytam lekarki jak to wygląda.

Igi [emoji173]33 tc
 
reklama
Kulka nie załamuj mnie :O bo aż się głupio czuję :p ja nawet suszarki nie mam. Tzn miałam kiedyś ale nie w szafce. Ogólnie jak kupiliśmy mieszkanie to była sobie kuchnia. No ale.. żeby nam się nie nudziło to jak kupiliśmy zmywarkę to zrobiliśmy remont kuchni, a że ja zawsze mam problem żeby się pomieścić to na drugą stronę kuchni domówiliśmy takie meble jak były wcześniej. A i tak ledwo się mieszczę :D

Kasia Marysia tyle to nie posiedzę bo we wrześniu mi się umowa kończy. A jak będę na l4 to mi nie przedłużą, wtedy bym już miała na czas nieokreślony. No trudno nic nie dzieję się bez przyczyny, widocznie Ktoś tam na górze ma dla mnie inne plany, a może akurat do września się 'naprawię' wtedy by musieli.
A co do wyciskania Marysiu to np mój mąż wczoraj z miał 2 grejpfruty 1 pomarańcze i wycisnął praktycznie 500ml soku, do suchości praktycznie same skórki zostały. A w dzbanku to wszystko wrzucam, ostatnio zrobiliśmy z truskawek, banana, kiwi, nektarynki, pomarańczy i było super i do picia i do polania lodów :)
 

Załączniki

  • IMG_20160616_202950263.jpg
    IMG_20160616_202950263.jpg
    670,4 KB · Wyświetleń: 36
O dzięki :)
Moja praca hmm... Pod koniec urlopu poszłam na l4, mam zakaz dźwigania i wątpliwa sprawa czy tam wrócę. Dzwonili do mnie wczoraj ale nie odebrałam, późnej dopiero zobaczyłam.
Mój robot to nie nie jest jakiś drogi hit sezonu ale jest zajebisty. Jest to marka która produkuje rzeczy tylko dla saturna i chyba madia markt. Nazywa się KOENIC model kfp 500 w załączniku fotka. Normalnie kosztuje jak nam facet sprawdzał 200 coś chyba 230. A my o ile dobrze pamiętam kupiliśmy go za 175 bo był na wystawie, ale jest normalnie gwarancja. Nie jest duży, więc nie graci, jestem mega zadowolona.
Jakie koktajle np? Bo to ma wyciskarke do cytrusow a inne owoce jaka nakladka wyciskacie?.rozdrabniajaca? :-) podziel sie wiedza :-) mam za miesiac urodziny, wiec licze na wyciskarke jakas

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
-Wiki Gemini :) zajfajna wyciskarka :szok: a co np wyciskasz? ja też mam sokowirówkę ale dużo odpadu jest i nie jestem zadowolona.
Z pół roku mogłabyś na l4 posiedzieć , do września 3 miesiące ale może wcześniej się uda kochanie:)

-Kulcia nooom naszykuj wszystko i heja na wakacje , ostatnie we dwoje:D

-India a Radka karmiłaś piersią? Jak długo ?
Karmilam jakies 7 miesiecy, ale i piersia i mm

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
KasiuMarysiu kosztuje 12.50 przesylka jesli placisz wczesniej przelewem na konto a jak chcesz za pobraniem to razem 17.50 ale naprawde sie oplaca bo jest tanio tam w przeciwienstwie do innych aptek;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Kobietki ;)
Wczoraj miałam taki dzień że nic mi się nie chciało ;p czytałam was ale pisać jakoś weny nie miałam ;/
Posprzątałam wczoraj kuchnię i resztę mieszkania okurzyłam i później się leniłam ;p
Wieczorem nie mogłam się ogarnąć, płakałam oglądając Pamiętniki Wampirów hahaha ;p
Dzisiaj wstałam z całkiem innym humorem, zaraz się będę musiała zbierać i do mojego taty na obiad dzisiaj idziemy ;)
Może głupie pytanie zadam, ale co myślicie o chodzeniu na cmentarz w ciąży?
Czytałam gdzieś ze lepiej nie, ale sama nie wiem ;/
Ściskam Was ;)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India na tej nakładce tylko cytrusy, a pozostałe w tym dzbanku co jest na zdjęciu nad tą nakładką. Tak jak wyżej pisałam wszystkie owoce do tego wrzucam chwila moment i tak zrobi że mniam. Mój mąż to takie kompozycje wymyśla ostatnio wrzucił truskawki, jabłko, banana i do tego lody wpakował, no pycha było. Ja lubię znowu owoce i do tego jogurt naturalny wlać. Tylko że to nie wyciska a całe owoce, ale do gładkiej konsystencji :)

Nuśka ja o cmentarzach akurat nie słyszałam, tylko o pogrzebach... Pamiętacie jak kiedyś Anka pytała się nas o pogrzeby... Niby przesąd... Może zbieg okoliczności a jednak skoczyło się smutno.
 
Do góry