reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

I jak jakościowo za takie male pieniążki? Podobały mi sie te i jeszcze jedne ale poki nie wiem na 100 kto tam jest to nie zamawiam wiecej. A opaski mi w tamtym tyg przyszły i fajne sa :)
 
reklama
I jak jakościowo za takie male pieniążki? Podobały mi sie te i jeszcze jedne ale poki nie wiem na 100 kto tam jest to nie zamawiam wiecej. A opaski mi w tamtym tyg przyszły i fajne sa :)
Wiesz co, sa bardzo delikatne i mieciutkie ale ogolnie wykonanie ładne. A takie maleństwo nic z nimi nie zrobi, chyba ze tak jak Marysia ma wieksze to jak Madzia bedzie juz starsza to moze coz kombinować z nimi. Jak Amelka macha nigami to potrafi sciagnac buty czy skarpetki tak te jak zawiazalam to sie trzymały :-)
Za te pieniadze polecam :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
Dziewczyny lubicie skoki narciarskie?? Ja uwielbiam i tych naszych.mistrzów tez :-) pamiętam ze zaczęłam ogladac jak jeszcze Małysz skakał, teraz trochę rzadziej ze względu na rodzine i dzieciaki ale staram sie oglądać jak najczęściej i uwielbiam takie momenty jak dzis [emoji3] należało sie tym naszym chlopakom :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
Kasiu gratulacjee! ;*

My też dzisiaj nie wyspani jesteśmy bo mały się budził w nocy z kaszlem i musieliśmy go wziąć do siebie i co 10 min wkładać smoczek bo szukał. Wstał całkiem juz o 6 ale to normalne u niego zjadł i teraz zasnął znowu. Jutro jedziemy jeszcze raz do lekarza bo tak zachrypl ze jak płacze to go nie słychać wcale. Katar tak jakby znowu mu wrócił. Ajj nie wiem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam i dolaczam do nie śpiących, mino ze jeszcze nikt mnie nie budzi. Po 3 jakos się obudziłam i było mi tak zimno az mi swiszczalo jak oddychalam, wiec poszlam po grubsza piżame i napić sie herbaty. Tym sposobem po 1,5 h poszlam dalej spac.
Miłego dnia :)
 
Do góry