reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nuska, to musisz jakis rekonesans zrobic, na pewno jest wiele miejsc, o ktorych sama nie mam pojecia ;-)

MalaMi, jak tylko zaopatrze sie w mleko i syrop z agawy do slodzenia to zaczne walczyc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
India a nie testy z krwi miała? Na nfz byłaś?
Z tego co wiem to do 3 lat się skórnych nie robi.

Paraplu podwójne szczęście[emoji7]

Lee trzymaj sie.
Ja w sierpniu przeżywałam śmierć dziadka. U mnie to był 36 tc więc bezpieczniejszy czas.



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu, haha :-) wielka radosc, podwojne szczescie

Marysiu, miala tylko skorne. Babka powiedziala, ze nie ma sensu robic z krwi i ze robi sie od 3 ms zycia
Jest 80 alergenow, ale w tej przychodni tylko 20 mieli.
Bylam prywatnie, na NFZ czekalabym do stycznia na sama konsultacje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
India to w szoku jestem. Od 3 miesiąca to zgodze się że sie robi ale z krwi. Żadna moja znajoma w skórnych nie miała robionych. My też idziemy w środe za tydzień ale na krew.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysiu, ja to juz rozne opinie slyszalam na ten temat. Ze od roku, od trzech lat...
Kolezanka tez robila corce przed rokiem pelen pakiet pokarmowy i na tym sie opierala.

W sumie wiekszosc potwierdzila moje przypuszczenia. Ja to bym jeszcze chciala ryz i marchewke sprawdzic, to co najczesciej podaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny [emoji3] ja też miałam takie długie rzęsy jak byłam mała, niestety mi to nie zostało. Może Amelce zostanie [emoji16]

Lee trzymaj się w tym trudnym dla Was okresie [emoji8]

Paraplu ja to cały czas myślę jak to u was będzie [emoji16] też byłabym w szoku, ciężko mi czasem jedno ogarnąć a gdzie dwa [emoji6]

India o kurcze biedna Ada [emoji17] skoro wyszła alergią tzn że takie testy się nadają, gorzej by było jakby nic nie wyszło. A powiedz mi czy u Ady ta alergia to objawia się tylko problemami że skóra zn wysypką czy jeszcze czymś? Kupa brzydka itp?
Czyli tego wszystkiego już wiesz że musisz unikać tak?


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to nie wiedziałam, że mleko czy jaja można tak sprawdzić. U mnie tylko krew robią. A wyszło całe jajko czy białko?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Viola,czasem kupa brzydka tez byla, a tak to te plamy na skorze.

Marysia, cale jajko.
O dziwo kurczak i pomodory ok wyszly

Chyba skoncza sie czasy ze sloiczkami i bede musiala sama gotowac. Przydadza sie przepisy :-D macie jakies?

Orientujecie sie czy sa jakies chleby bez maki pszennej i zytniej w skladzie??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry