reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Bylismy na IP dostałam kroplówki. Lekarz powiedział, ze niestety przez wielowodzie bedą co rusz pojawiały sie takie skurcze i któregoś razu nie da sie zatrzymać. Nie panikować bo dzidziuś zdrowy i coraz bezpieczniej jest. Jestem w 33 tc.
Jesteśmy w domu i mamy więcej leżeć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lee ale Twój synuś lubi straszyć. Oszczędzaj się i do wyrka!!!!! :)

Ja nie mam dolegliwości a dziś przez pogodę zarobiłam sobie dzień leniuszka. Ja, Wiki, łóżko i książka. Mąż też z nami się potulil od rana. Zaraz jedzie do pracy a potem przywiezie obiadek, chyba pizza będzie.
Pokoje ogarnięte w miarę, chciałam jeszcze w kilku szafkach poprzekładac ale jak nie zdążę to trudno. Miałam odpocząć jak wszystko będzie wypieszczone ale przedpokój i kuchnia poczekają :)
 
reklama
Wiki smaka narobiłaś ochoty na pizze. Oj[emoji12]

Lee uff. Kochana straszycie nas tu. Najwazniejsze ze jeszcze mały posiedzi w brzuniu

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry