reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wiem , ale ja zazwyczaj kupuje w tesco a pampers jest tam często w promocji tak jak i nivea za 20 zł 4 pak wiec się opłaca :)

Igi [emoji173]33 tc
 
reklama
Macie stanowczoza duzo czasu bo piszecie jak szalone :p ciezko nadrobic :p
Dalam rade w pracy, w domu bylam polnocy i teraz tez jestem w pracy, Ale jakies 1,5h i koncze :) a jutro o 9 USG [emoji33][emoji33][emoji33] strasznie mi sie przez to dzisiejszy dzien wlecze.

Kulcia ja zeby pomiescic sie ze swoimi rzeczami w kuchni to musialabym miec ten komplet mebli x 3 [emoji23]
Ooo wlasnie dzieki Wam przypomnialam sobie, ze chcialam gofrownice kupic [emoji7][emoji7][emoji7] uwielbiam domowe gofry!
Mam mikser, blender ale taki taki i totalny niewypal, nawet go nie uzywam bo niczego nie blenduje, tostownice, grill elektryczny, maszynke do mielenia (genialnie robi farsz do pierogow), spieniacz do mlekam. Plus garnki, patelnie i jedzenie typu makarony, ryz i ledwo sie mieszcze w swojej kuchni. A chce jeszcze gofrownice i wyciskarke. Nie mam pojecia gdzie to upakuje.

Niuska z tym cmentarzem to straszne bzdury :) pokaz mi jakiekolwiek wiarygodne badania potwierdzajace, ze pojscie na cmentarz ma faktyczny wplyw na ciaze :p kiedys ludzie widzac piorun nie wiedzieli co to takiego to sobie wymyslili, ze Zeus sie gniewa i tak pokazuje zlosc. Teraz wiadomo co to pioruny i ze nie maja nic wspolnego z humorami Zeusa ;) to samo jesg z bajka o cmentarzu, czerwonej kokartce itp.
Fajny folklor w sumie i warto ocalic to od zapomnienia ale na zasadzie oppwiadtki "Kiedys wierzono, ze..." :)

Olus, tak, ostatnio widzialam tylko fasoleczke z serduszkiem i teraz nie moge sie doczekac aby zobaczyc juz malego czlowieczka [emoji7]


10tc [emoji295]️
 
Paraplu będzie dobrze ;)

Ja się nauczyłam minimalizować rzeczy w kuchni bo nigdy nie miałam dużej ;) także mam komplet zastawy stołowej a w tym są też kubki. Komplet szklanek i pokali oraz kieliszki. Komplet garnków i te sprzęty które pisałam. Wszystko jest więc nie brakuje mi niczego :)

Igi [emoji173]33 tc
 
Paraplu będzie dobrze ;)

Ja się nauczyłam minimalizować rzeczy w kuchni bo nigdy nie miałam dużej ;) także mam komplet zastawy stołowej a w tym są też kubki. Komplet szklanek i pokali oraz kieliszki. Komplet garnków i te sprzęty które pisałam. Wszystko jest więc nie brakuje mi niczego :)

Igi [emoji173]33 tc

Tez mam absolutne minimum pod wzgledem sprzetow ale w kuchni mam malo mebli mimo, ze kuchnia dosc spora a nie zamierzam kupowam mebli bo to mieszkanie wynajmuje i nie bede spoldzielni finansowac remontu kuchni. Jutro mamy rozmowe z hipotekerem i moze cos ruszy sie spara kupna domku :)


10tc [emoji295]️
 
Kulcia moj zestaw:D
To no 5 zl wychodzi :) oplaca się:)
Mnie jeszcze korci hipp żeby wypróbować
W ross sa fajne z baby dream w takich małych paczuszkach do kieszeni:)
A pampersa niebieskiego kupujesz ?
Czy jak leci.bo mi niebieski podpasowal najbardziej
Tylko te stare niebieskie co ma zdj bo tez zrobili nowe i juz nie to samo:p
 

Załączniki

  • 14663021628441399403008.jpg
    14663021628441399403008.jpg
    637,9 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Paraplu bo w kuchni trzeba mieć wszystko:D
U nas jest taki sklep mrówka takie piękne rzeczy tam sa do kuchni ze jak tam idziemy z mama to mozg nam sie lasuje :p
Najlepsze sa takie sprawy wykończeniowe
Ja będę jeszcze musiala trochę rzeczy do kuchni pokupic bo cos tam mama zostawiła ale wiadomo ze nie wszystko
Sokowirówke na pewno na soczki blendery i takie sprawy:D
 
Do góry