reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nuska [emoji8][emoji8][emoji8]
Kasia- zleci kochana [emoji179]
KasiaMarysia- Magdalena taka słodka [emoji1413]
....
Ja juz nie mogę znieść ciężaru mojego ciała nie mogę sie podniesc z krzesła nie mówiąc z łóżka , brzuch mnie boli na dole ale to nie sa skurcze .


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016
41tc
 
reklama
Kasiu jak zamowienia sa to zleci raz dwa[emoji5] masz kiecke na wesele??

Ola fajna data[emoji2]09.09 w dodatku z mojej om.

Laski co robic. Mama zasypia mi na cycku. Spi obok mnie. Jak sie budzi i czuje ze nie ma cycka to sie drze.
Mam na zmianie taka glupia mloda pielegniarke. No masakra. Ja nie wiedzialam ze mala byla kapana, ta mi sie pyta czy byla. Wgl problem jest,bo ma przyklejany worek na mocz a moczu brak...

[emoji173]07.09.2016 Madzia[emoji173]
 
Dziękuję kochane ;*
Jestem pod szczególną opieką bo mam cały czas wysoki puls i ciśnienie. Dostaje antybiotyki. Badają mi morfologie i jutro zrobią mi tsh w razie wu.

Ja nie wiem jak wy dziewczyny ale dla mnie to jest coś strasznego ten ból. Jak mnie zaprowadziła jakoś pomału na prysznic to trwało 2 minuty ale to najgorsze 2 minuty w moim życiu normalnie. Tak mnie boli wszystko ze jezu Święty . A jak próbuje wstać to mam mroczki przed oczami i robi mi się tak słabo. Zalalo mnie juz konkretnie;/
Ale widok mojego dziubeczka mi to wszystko wynagradza bo jest kochany. Ssie pięknie póki co pokarm jest i wszyscy go chwala ze książkowe ssie i śpi i przytula się do mnie . ;* aby tylko jakoś dojść do siebie.
1473361026351.jpg


[emoji173]Filipek, 39 tydzień[emoji173]
 

Załączniki

  • 1473361026351.jpg
    1473361026351.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 205
Kasiu jak zamowienia sa to zleci raz dwa[emoji5] masz kiecke na wesele??

Ola fajna data[emoji2]09.09 w dodatku z mojej om.

Laski co robic. Mama zasypia mi na cycku. Spi obok mnie. Jak sie budzi i czuje ze nie ma cycka to sie drze.
Mam na zmianie taka glupia mloda pielegniarke. No masakra. Ja nie wiedzialam ze mala byla kapana, ta mi sie pyta czy byla. Wgl problem jest,bo ma przyklejany worek na mocz a moczu brak...

[emoji173]07.09.2016 Madzia[emoji173]
Kasia u nas było to samo i pamiętam jak e nocy szukałam smoka w torbie i grzalam wode żeby go wymyć i na siłę dawalam jej smoka, bo ona non stop wisiała na cycku aż mialam rany

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadziejko moze zle sie czujesz przez to cisnienie itp.... i jeszcze antybiotyki bierzesz. Maluch taki duzy jakby juz mial troszke a on dopiero wczoraj sie urodzil[emoji5]
Marysiu to masz niezlego smoka jak caly czas chce byc przy cycku! Moze smoczek troche by pomogl? Czy nie chcesz uzywac? A ogolnie jak z P? Jak nie chcesz to nie odpisuj
Ja musialam swojego budzic na jedzenie ale srednio bylo z pokarmem. Mam nadzieje ze eaz bedzie lepiej i jestem juz lepiej doswiadczona[emoji5]
 
reklama
Mala ma wzdecia, masuje jej brzuszek. Masakra wiecie...

P kupil mi smoczek zle nie wiedzial jaki ,a dala mu dynamiczny z lovi. Nie wyparzony mam.

Nadziejka nie dostalas lekow przeciwbolowych??

[emoji173]07.09.2016 Madzia[emoji173]
 
Do góry