reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dora a czemu nie sprawdza Ci szyjki? Mi to na każdej wizycie sprawdza. Najważniejsze że z usg wszystko jest ok. My to mamy 3 tygodnie różnicy więc będą prawie bliźniaki hehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg mi nie robił, ale byłam w poniedziałek na połówkowym u kogoś innego więc spoko.
On generalnie tylko zajrzał bo ostatnio dał mi te leki na infekcję.
Szyjkę mi badał na poprzedniej wizycie palpacyjnie i zamknięta....po moich wcześniejszych dociekaniach.
Oj on dużo rzeczy nie robi i dużo do niego nie trafia....szkoda gadać nie chce się już dziś denerwować.
Jedyny plus taki, że mam do niego stosunkowo blisko On ma kurde dobre opinie i dużo pacjentek. Ja nie wiem widać trzeba nie zadawać pytań i nie interesować się szyjką i łożyskiem itp....
Najważniejsze, że maluszek zdrowy i rośnie i bombarduje mnie ostro :)
 
Dziala to mydelko?? To tez musze kupic :-)

relgh371tsldyf8u.png
Dziala :-)

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Wiki, super, ale duży dzidziuś już :-)

Dora, no pewnie jakbys nie byla wymagajaca to bys docenila pana dr :-)
A tak serio to wspolczuje. Ciezko znalezc dobrego gina

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
reklama
Do góry