reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Szczepionkach

Cześc jestem nowa na tym forum i wlaśnie przerabiamy z mężem i małym temat szczepień..Jesteśmy przed szczepieniem na odrę, świnkę i różyczkę i odkąd zaczęłam czytac o szczepieniach i relacjach rodziców niektórych dzieciaczków na nie to czuję że zaczynam popadac w histerie i nie mam ochoty już szczepic mojego dziecka.Do tej pory szczepiliśmy skojarzonymi i Mały znosił je super, zero gorączki a nawet marudzenia. Ale jak człowiek pomyśli że może mu się przytrafic to co niektórym dzieciom to...Nie wiem co z tym fantem robic. Co do szczepień dodatkowych to paru lekarzy przyciśniętych do muru przyznało, że są oki , ale program szczepień małych dzieci jest tak przeładowany, że oni by swoich dzieci czy wnuków niczym więcej dodatkowo nie szczepili. Poza tym można to zrobic później niech maluchom system nerwowy najpierw dojrzeje.
 
reklama
lexi777 ile osób tyle opinii. Nie wiem ile ma Twój synek ale nasze maluchy mają już prawie po roku. Wszystkie po szczepieniach i nic się nie dzieje... ;-) Ja szczepię tylko te obowiązkowe i biorę opcję skojarzonej żeby małej nie stresować... chociaż i tak nie lubi szczepień...
 
Lexi777 ja mojego synka jak narazie w ogóle nie szczepię. Ale niestety Polskie prawo mi nakazuje szczepień więc niestety będę musiał młodego nie długo szczepić. Ale im później tym lepiej dla dziecka:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ja dostałam zaproszenie na szczepionkę przeciw grypie. Podpisaliśmy zgodę i czekamy na kiedy nam termin wyznaczą. A jeszcze czeka nas rutynowe szczepienie na roczek. Załatwimy to jednak dopiero po powrocie z Polski, nie chce Młodego szczepić przed wyjazdem.
 
nas czeka kolejne szczepienie 7.01 :-( młoda nie miała nigdy żadnych poszczepiennych objawów, zawsze troszkę płakała...
ciekawe jak teraz będzie?
 
kurcze dziewczyny małej wyskoczył rumień na policzkach :-(
podejrzewam, że to objaw poszczepienny (przeczytałam w internecie, że może to być jeden z objawów :-( myślałam, że to reakcja alergiczna na jakieś nowe jedzonko)
szczepiliśmy priorixem (takie pudełko zauważyłam w przychodni). ja tam zorientowana za bardzo nie jestem, co dają to szczepię :baffled:

czy wasze dzieciaczki miały jakieś skutki uboczne po tym ostatnim szczepieniu w 13 m-cu?
 
reklama
Kurcze Kata to mnie teraz zaintrygowałaś bo Julka wczoraj miała cały dzień rumieńce na polikach :szok: ale dziś już nie ma... :dry:
Ja myślałam że to po kiwi a Ty mówisz że być może po szczepieniu...hmmm...
No nic.. dziś już buźka ładna więc nie panikuję ;-):tak::-)
 
Do góry