reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Dzieki dziewczyny:) mnie sie b podoba ten wozek a cena faktycznie nie jest wysoka :) Co prawda bede o tym myslala dopiero pozniej ale tak jakos przez przypadek :)D) trafilam na allegro na te wozki :D
 
reklama
Mi też wpadł w oko ten wózek. Będę musiała poszukać i poczytać opinie na jego temat.

Dla mnie przy zakupie wózka ważne jest również dojście do koszyczka na dole i jego pojemność. Bo na zakupy coś się przyda, jedno dziecko w wózku, drugie za rękę i jeszcze siaty??:no:
 
A my mamy wybrany już ten:
DAREX MATRIX!na pompowanych kołach+fotelik!NOWOSC (1401994221) - Aukcje internetowe Allegro
Jest bardzo podobny do tego Tako, który wkleiła Mononoke tylko, że dużo tańszy. Osobiście uważam, że nie warto płacić około 2 tysięcy za wózek, bo z doświadczenia wiem, że spacerówką z wielofunkcyjnego wózka nie da się dłużej jeździć i tak się dokupuje.
Cena rewelacyjna (producent z Polski), wygląd nam idealnie pasuje, wielkość gondoli w sam raz i opinie też ma bardzo dobre.
Większość wózków, które pokazujecie ma przednie koła bardzo małe, nie zapomnijcie, że rodzimy we wrześniu, więc zima w gondoli,a znając nasz cudowny kraj chodniki będą znów zasypane i małymi kółkami jest ciężko się przedostać.
 
sawi a co sądzisz o swoim Chicco - dobrze się sprawował, bo mnie też się podobają i myślę o zakupie w wersji trzykołowej
CHICCO WOZEK TRIO S3 TOP FOTELIK AUTO FIX FAST (1409994832) - Aukcje internetowe Allegro
ja nie lubie 3 kołowców,ale ogólnie z chicco jestem bardzo zadowolona (ma koła piankowe) i nie zamieniłabym na pompowane,wózek przeszedł już drugą zime i jest w stanie rewelacyjnym.

co to jedo to nie polecam bo zajmuje baaaardzo duzo miejsca w aucie (mam ten wózek jako drugi u rodziców) i nadaje się tylko na terenu wyboisty ale jak musiałabyś go popchnąć pod górkę to dziękuję,wielkie to i ciezkie strasznie

tako jakoś do mnie nie przemawia,stelaż widać że masywny ale ten matieriał nie widzi mi się,jest go za duzo moim zdaniem,tylko widac będzie ten materiał a dziecko w nim zginie.

pokaże Wam jakie mi sie wózki podobają
CONDOR 6S_ABC DESIGN_GONDOLA_2W1 _ibdi_lodz_ SKLEP (1400804229) - Aukcje internetowe Allegro
Cudny turkusowy wózek Stokke-komplet!!! (1419660978) - Aukcje internetowe Allegro

pdobają mi się tez mutsy i maxi cosi
 
ja miałam przy Martynie Jedo Bartatinę, 2 w 1 Bartatina ALU PLUS JEDO Warszawa OD RĘKI (1404468371) - Aukcje internetowe Allegro, jak dla mnie rewelacyjny, zimą mocno zabudowany akurat na pierwsze spacery, a wiosną i latem często wyjeżdżaliśmy na działkę i byliśmy w górach, a tam na tereny leśne rewelacyjnie się sprawdził, tym bardziej, ze był na pasach, tzn. że dawał uczucie bujania, dziecko jak w kołysce, żadnych wstrząsów nie czuło. W miarę nie ciężki jak na pompowane kola, dobra cena. W spacerówce mała ciągle mi jakoś się zsuwała, więc kupiliśmy parasolkę, Peg Perego - ten wózek mam do teraz, o taki:
12526.1.jpg

lżejszy, wygodnie się nim jeździło zwłaszcza że dużo na deptaki jeździliśmy, nad morze, super. W lesie już nie to samo, ale jakoś tam dawał radę. Nie skrzypi nic do teraz, ALE teraz wiem że duuużo wygodniejsza jest pełna rączka niż dwie laski, bo np. jak się chce przez tel pogadać czy drugie dziecko za ręke prowadzić to wózek od razu jedzie w bok, więc raczej zdecyduję się go zamienić na inny.
Oczywiście istotna jest waga wózka, fajnie żeby miał pompowane koła, chociaż dla mnie to idzie na drugi plan, bo ja często sama będę, S wyjeżdża do pracy, a ja codziennie z dwójką dzieci, to muszę patrzeć żeby się łatwo składał i rozkładał do samochodu, bo ostatecznie na działkę jeździmy max. raz na 2-3tyg, a po zakupy jeżdżę codziennie!
ja jestem generalnie wielką przeciwniczką 3-kołowców, jak dla mnie niestabilne.
Ci więcej, my dużo czasu spędzamy w samochodzie, więc ważne jest dla mnie, żeby wózek był kompatybilny z fotelikiem, najlepiej z Maxi Cosi albo Roemerem, bo to firmy cieszące się najlepszą opinią.

Ogólnie teraz poród wypada nam jesienią, więc tylko na kawałek zimy będzie dziecko jeździło w gondoli, a zależy jaka będzie pogoda, bo być może nawet nie codziennie będziemy wychodzić na spacery, więc myślę kupic tylko spacerówkę ale z montażem siedziska w obu kierunkach, co myślicie?
np. taki Roemer NOWOŚĆ! Britax B-SMART + Gondola + Śpiworek (1406404367) - Aukcje internetowe Allegro
albo taki Chicco zwykły CHICCO WOZEK FOR ME LIVING BASIC FOLIA+GRATIS (1406763594) - Aukcje internetowe Allegro
albo ten też wygląda przyjaźnie WÓZEK SPACEROWY JANE UNLIMIT J49 KOL. 2010 (1402288931) - Aukcje internetowe Allegro
podobają mi się też Mutsy, ale ciężkie to i mała gondola, i duużo kosztuje, więc jeszcze będziemy sie zastanawiać czy to nie szkoda kasy...
 
Dziuba mi się podoba ten ostatni:) tylko trochę drogi

Ja szukam jakiegoś bliźniaczego ale nic ciekawego nie mogę znaleźć :(

Mój K nie chce się za bardzo zgodzić na nowy wózek, mówi że lepiej kupić Hani spacerówkę. Twierdzi że zawsze teściowa w domu bo nie pracuję to mogę poprosić aby poszła ze mną na spacer na dwa wózki. A zresztą mamy duże podwórko to na podwórku możemy siedzieć. Oszalał chyba:angry:
 
My tez bedziemy musieli kupic wozek, dla Majki mielismy uzywany od znajomych, ale sie do niczego nie nadaje...podobaja mi sie takie klasyczne wozki, te nowe modele jakos nie bardzo mnie przekonuja

Magada ja dziekuje za wspolne spacery z tesciowa:-)
 
Tym bardziej że mam "kochaną" teściową. Muszę mieć bliźniaczy aby spacery były przyjemnością.

Może znajdę jakiś używany. Ale nikt z moich znajomych takiego nie ma. Więc zostaje tylko allegro
 
reklama

Podobne tematy

Do góry