reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
Ania ja myślałam żeby spacerówkę na płasko i kupić np. gondolę miękką czy nosidło, tzn. taką wkładkę do środka, i tam noworodka, a jak maluch ma te 5-6 mies. to już i tak przechodzi na spacerówkę...

a co do Graco - ja tez przymierzałam się przy Martynie kupić tej firmy wózek, ale wygrały pompowane kółka. Słyszałam też że Graco po pewnym czasie zaczyna okropnie skrzypieć... ale ja osobiście lubię tą firmę.
 
Graco trzeszczą niemiłośiernie, moja znajoma miała przy pierwszym dziecku, to po niecałych dwóch latach ten wózek nie nadawał się dla drugiej dzidzi..i pamiętam, ze skarżyła się na ten wózek..
dziuba aha:-), a te nosidełka jakos się montuje? tzn przymocowuje do wózka? czy one jakoś się same trzymają? no fakt gondola to max pół roku..moja urodziła się w pażdzierniku i w kwietniu już siedziała w spacerówce..
 
graco duzo osób chwali ale na te dla dwojga to póxniej opinie są kiepskie
no własnie to że skrzypi jak typowy plastik,że cieżki

dla mnie on odpada bo ja musze mieć dziecko w gondoli sztywnej a nie w nosidle,tym bardziej że w zime dziecko będzie w gondoli.
 
reklama
MARITA( ROAN ) + fotelik ( 3 w 1) od reki (1406624920) - Aukcje internetowe Allegro
to mój faworyt narazie.

Ma na tyle nieatrakcyjny stelaż że chyba nikt mi go nie ukradnie z dołu w klatce, bo na 3 piętro to ja nosić wóżka nie mam zamiaru. Sąsiadka tak cały czas trzyma wózek więc też tak planuje.

No i ma wszystko inne na czym mi zależy.
- spacerówke montowaną w 2 trony
- sporą gądole
- można wmontować fotelik, a to sie przydaje jak dziecko przyśnie w aucie, nie musimy go przekładać
- regulowana raczka
- w miarę lekki
- duze pompowane kola
i z wyglądu mi się podoba

ciekawe czy gdzieś uda mi się go na żywo zobaczyć
 

Podobne tematy

Do góry