reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
Karola jeżeli to jest jedyny minus dla Ciebie to nie zastanawiaj się, bo torbę można dokupić osobno za ok 50 zł - wybór wielki.

albo wziąć z domu pierwszą lepszą i zaadaptować na torbę pielęgnacyjną dla maluszka :-D ja jestem zwolennikiem toreb Diversa lub Pumy, chyba też poświęcę jedną żeby mieć do wózeczka...
 
Karola czy on ma przycisk do skladania wozka na srodku raczki? Jesli tak, to dla mnie jest to duzy minus.Wiem ze teoretycznie dziecka w wozku nie zlozysz ale sprawdzalam juz takie wozki i niestety tak czy inaczej do momentu blokady wozek jednak troche sie sklada i nie wyobrazam sobie znalezc sie w takiej sytuacji na ulicy z dzieckiem w gondoli bo na pewno z dzieckiem nie jest tak latwo wozek z powrotem do pionu postawic.
 
Jestem po wizycie w sklepie w Zabrzu, faktycznie mają chyba wszystkie możliwe wózki :) Ceny bardzo przystępne. Wkońcu się zdecydowaliśmy i zamówiliśmy wózek COLETTO GIOVANNI w kolorze beżowym. Daliśmy za niego mniej niż podają wszelkie sklepy interentowe. Mam nadzieje że będzie to dobry wybór. Wózek stosunkowo niedrogi, ma wszystko co chcieliśmy żeby miał i ładnie się prezentuje.
A jak wasze wózkowe zakupy?


jak się sprawuje wózek? jestem prawie zdecydowana ( mam x-landera z 2009 i ne jestem zadowolona) i chcę teraz dobrze wybrać - proszę o opinie - czy gondola jest wystarczająco duża bo mam obawy (jest podobna do x-landerowej a tamta była troszkę mała dla mnie), i jak się go prowadzi - czytałam o stelażach coletto, że po jakimś czasie trzeszczą... jak jest w giovanni? i jaka była cena wózka z tego sklepu w Zabrzu jeśli mogę spytać.
jakie plusy?
jakie minusy wózka?
dzięki
 
my jesteśmy zdecydpwani na tego el-jota carmen jednak. Będzie nowy w cenie używanej marity. Mężowi się podoba chociaż go nie widział jeszcze, ale pooglądał inne podobne i stwierdził że poszukiwania idą w dobrym kierunku więc jest za. Trochę się wkurzyłąm bo byliśmy w baby-maxxie wczoraj i smyku i wyboru wózków praktycznie żadnego, a już takich jak mnie interesują czyli z dyżymi pompowanymi kołami to tylko 3 modele.
 
Dziewczyny , a czy któras z Was miała stycznośc z tym modelem wózeczka: WÓZEK VECTOR PRO ESPIRO BABY DESIGN KOMPLET (1729105303) - Aukcje internetowe Allegro . Właśnie skłaniam sie aby go kupic , ogladalam go tez w sklepie i wydaje sie funkcjonalny. jedyne co mi się w nim nie podoba to plecak zamiast torby...

Mam spacerówke tej firmy espiro magic4 i jestem z niej mega zadowolona. Ta firma robi porządne i solidne wózki. A ten model najnowszy Vectora ma rozkładaną na płasko spacerówkę i większy koszyk niż stare modele wiec jest na duży PLUS:-) przycisk na środku rączki w niczym nie przeszkadza a już na pewno nie złoży sie wózek w trakcie jazdy, mam taki przycisk i ani razu przypadkowo się nie włączył.
 
my jesteśmy zdecydpwani na tego el-jota carmen jednak. Będzie nowy w cenie używanej marity. Mężowi się podoba chociaż go nie widział jeszcze, ale pooglądał inne podobne i stwierdził że poszukiwania idą w dobrym kierunku więc jest za. Trochę się wkurzyłąm bo byliśmy w baby-maxxie wczoraj i smyku i wyboru wózków praktycznie żadnego, a już takich jak mnie interesują czyli z dyżymi pompowanymi kołami to tylko 3 modele.
Jeśli mogę Ci doradzić to wybierzcie się do hurtowni art dla dzieci we Wrocławiu. My ostatnio zwiedziliśmy 3 takie hurtownie BAJ, BAJKA i ASKOT. Jest spory wybór wózków, chociaż w każdym są inne modele. Można wybrać coś dla siebie. :tak:
 
Mam spacerówke tej firmy espiro magic4 i jestem z niej mega zadowolona. Ta firma robi porządne i solidne wózki. A ten model najnowszy Vectora ma rozkładaną na płasko spacerówkę i większy koszyk niż stare modele wiec jest na duży PLUS:-) przycisk na środku rączki w niczym nie przeszkadza a już na pewno nie złoży sie wózek w trakcie jazdy, mam taki przycisk i ani razu przypadkowo się nie włączył.

A ja miałam spacerówkę espiro magic 3 i uważam ją za beznadziejną :-) podejrzewam, że 4 byłaby o wiele lepsza :-)
Ale może dlatego, bo za duża byłam do tego wózka, mojej mamie, niższej o 1,5 głowy dobrze się wózek prowadziło :-)


Karola ten wózek o którym piszesz bardzo ładnie wygląda, jak Ci się podoba, to kupuj i się nie zastanawiaj :-) tym bardziej, że go dotykałaś :-)


Asia* :-) super, że się zdecydowaliście! :-) Ładnie wygląda wózek :-) na pewno dobrze Wam posłuży :-)


Widzę, ze zakupy wózkowe rozkwitły :-)
My mamy po Adasiu roana :-) nie mamy tylko fotelika... I chciałam kupić roana, ale one strasznie ciężkie są :-( i na maxi cosi się zdecydowałam, pojadę do sklepu i zapytam czy można fotelik maxi cosi wpiąć do wózka roana, bo na internecie odpowiedzi na to pytanie nie znalazłam... Może któraś z Was wie? :-)
 
reklama
A ja miałam spacerówkę espiro magic 3 i uważam ją za beznadziejną :-) podejrzewam, że 4 byłaby o wiele lepsza :-)
Ale może dlatego, bo za duża byłam do tego wózka, mojej mamie, niższej o 1,5 głowy dobrze się wózek prowadziło :-)


Karola ten wózek o którym piszesz bardzo ładnie wygląda, jak Ci się podoba, to kupuj i się nie zastanawiaj :-) tym bardziej, że go dotykałaś :-)


Asia* :-) super, że się zdecydowaliście! :-) Ładnie wygląda wózek :-) na pewno dobrze Wam posłuży :-)


Widzę, ze zakupy wózkowe rozkwitły :-)
My mamy po Adasiu roana :-) nie mamy tylko fotelika... I chciałam kupić roana, ale one strasznie ciężkie są :-( i na maxi cosi się zdecydowałam, pojadę do sklepu i zapytam czy można fotelik maxi cosi wpiąć do wózka roana, bo na internecie odpowiedzi na to pytanie nie znalazłam... Może któraś z Was wie? :-)

A miałaś tą nową wersją z całą rączką czy z dwiema? bo z wiema są beznadziejne a z jedną super się prowadzi, no i 4 jest wygodniejsza niż 3, ogólnie nie znosze podwójnych kółek przednich w spacerówkach. Ja mam 170cm i mi super się go prowadzi, no ale wiadomo rzecz gustu i wymagań:-)
 

Podobne tematy

Do góry