reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
no właśnie to mnie jeszcze jakoś powstrzymuje, z drugiej str byłam w hurtowni i widziałam na żywo i bardzo mi odpowiada. Ach nie wiem, oszaleję!!
 
hehe aniawos ja sie pisze jak najbadziej na tego szampana bo tez mi sie cos tak wydaje ze nasza dziuba strasznie sie meczy szukajac idealu i jeszcze skonczy sie tym, ze maz sam bedzie musial kupic bo ona juz rozpakowana na porodowce bedzie :-)
Trzymam kciuki zebys w koncu znalazla bryke :-D
 
W sumie to Dziuba ma jeszcze czas co do wózka bo przecież od razu po porodzie nie będzie go potrzeboac.Tylko fotelik samochodowy będzie potrzebny.
Ale najlepiej pewnie by było by to Ona zadecydowała pewnie ;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry