reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Torunianka gratuluję :)!! Trzeba myśleć pozytywnie :)! A na kiedy masz termin?

Dziewczyny co u Was?
 
reklama
Ano właśnie nie mam terminu. Dokarmiam synka z piersi a z ostatniego okresu wyszedłby jakiś 9 tc ale na usg o wiele wcześniej, więc termin na kolejnej wizycie mam mieć ustalony. Najpewniej styczeń.. chociaż Kostek się też pchał na świat i to będzie prawdopodobnie cesarka po cesarce więc może koniec grudnia.
 
Hej Dziewczyny! Co tam u Was? Nie wyskakiwaly mi powiadomienia ze pisalyscie :/

Moja Maja ostatnio mocno marudna i gorzej z usypianiem. Jak ja wkladam do wozka lub fotelika samochodowego to zaraz chce wyjsc wiec mam pod gorke na spacerach. Ostatnio musialam ja niesc na rekach do domu. Wyszly nam w ostatnich dniach dwie gorne jedynki wiec mamy juz 4 zeby :) Dzis bylismy na bilansie i kontroli u neurologa, wszystko ok. Maja jeszcze nie raczkuje na calego ale juz wie jak to robic bo kilka krokow przejdzie bez problemu ale po chwili laduje na brzuchu i pelza. Teraz ma faze na stanie i zachowuje sie jakby nic innego ja nie interesowalo oprocz tego zeby sie podniesc.

Wow Torunianka, podziwiam i gratuluje! :) i w ogole witamy w naszym gronie :)

Ja mialam ostatnio sen, a wlasciwie to koszmar, ze jestem w ciazy i poczulam mega ulge jak sie obudzilam. To pewnie taki uraz po tym lezeniu i stresie. Ja nie wiem czy kiedys zdobede sie na odwage i zaplanuje drugie dziecko.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Hej @Dordaw u nas coraz lepiej. W końcu ciepło. Młody na podwórku jest taki grzeczny jakby go nie było a ja sobie grzadki robie, kostkę czyszcze, ogródek plewie i takie tam. On siedzi i patrzy :) a to w domu nadrabia. Musze go pilnować bo juz dobrze wstaje i jak raczkuje, a raczej tak jak u ciebie chwilkę raczkuje a potem pełza to zaraz przy czymś stoi wiec wole podwórko :) i tylko za raczki chodzić by chcial ♡ a zębów mamy niezmiennie 6 :)
 
Cześć dziewczyny:)

Nafoczka ciekawe co mu się tak podoba na dworze :) My też siedzimy na dworze, ale jak coś robię to muszę dać mu chrupka, albo cały czas śpiewać.

Dordaw lada moment i będzie raczkowała. Mikołaj też się nie bawi tylko przy wszystkim chce stawać.

U Nas tylko 2 zęby, czekamy na kolejne :)
 
Dordaw u nas to bardziej wpadka ale hmm jak się człowiek nie zabezpiecza to się liczy z tym że będzie maluch myśleliśmy e troszkę później się uda ale nie żałujemy. Chociaż 3 wolałabym zrobić po przerwie.
Ło nafoczka dużo ząbków nam trzeci wychodzi. No i bardzo chce usiąść a sam nie daje rady, chociaż stać to próbuje ruptac i podskakuje żaba jedną xD
Hope i całe szczęście, lepiej żeby miał zdrowe ząbki. Ja przechodzę teraz kolejne ząbkowanie i jest ciężko. Ale jak w końcu się uda uśpić to...
1495570107-aaaaaa.jpeg
 
Dordaw u nas to bardziej wpadka ale hmm jak się człowiek nie zabezpiecza to się liczy z tym że będzie maluch myśleliśmy e troszkę później się uda ale nie żałujemy. Chociaż 3 wolałabym zrobić po przerwie.
Ło nafoczka dużo ząbków nam trzeci wychodzi. No i bardzo chce usiąść a sam nie daje rady, chociaż stać to próbuje ruptac i podskakuje żaba jedną xD
Hope i całe szczęście, lepiej żeby miał zdrowe ząbki. Ja przechodzę teraz kolejne ząbkowanie i jest ciężko. Ale jak w końcu się uda uśpić to...
1495570107-aaaaaa.jpeg
Jakie cudo :* :)

U nas kolejna sztuka to czołganie (do raczkowania za ciężka pupa ;) ) pochodzenie do łóżka, wstawanie i... wchodzenie na łóżko wow :)
 
Co robić jak ten mały chłop podczas przebierania pieluchy się dotyka i przeszkadza w ubieraniu ale i tak głupio ,niby mały nieświadomy a robi coś takiego i jak oduczyć.
 
reklama
ja nie wiem bo nie jestem doświadczona ale może samo przejdzie. Może zuważył, że coś mu wystaje, tak jak ucho dzieci zauważą i je dotykają :)
 
Do góry