reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

reklama
Ja juz nie pierwszy raz slysze o takim zainteresowaniu chlopca i wydaje mi sie to raczej normalne. Mojej Mai uszy odstaja i tez sie ciagle za nie lapie.

Co tam u Was? U nas ostatnio gorzej ze snem, od 2 dni duzo pobudek w nocy, nie wiem o co chodzi. Jak byla mniejsza to potrafila noc przespac a teraz sie to wlasciwie nie zdarza, a wczoraj musielismy robic mleko w nocy bo bez niego nie mogla usnac i siedziala chyba z godzine. Ciesze sie za to tym ze raczkuje juz na calego! :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
U nas tez przy przewijania łapie się, ale się nie przejmuje. W końcu mały odkrywa swoje ciało. Tak jak na początku oglądał i dotykał sobie rączki potem nóżki, tak teraz to ;)
U nas chyba ząbkowanie, bo słabo śpi w nocy. Robi sobie pobudki 2-godzinne. Nie je nic oprócz piersi. A poza tym to tez raczkuje, staje przy meblach, chodzi przy meblach a przy swoim stoliku interaktywnym to chodzi wokoło.

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję. Ja przeszłam 4 straty wiec wiem co czujesz, a brak dziecka gdy w połogu miałam sepsę. Trzymaj się dzielnie!

U nas tez nie za wesoło. Od tamtej niedzieli temp 39.2 i zła diagnoza skończyły się w piątek szpitalem i temp 40. Wikus ma angine ropna i zapalenie uszu, ja paciorkowca przeniosłam do oczu i mam zapalenie spojowek a z przemęczenia opryszczke.
 
Ja leżę ronie. Masakra w szpitalu. Nie mogę usunąć chcę dotknąć i czuć zapach synka. Tak mi tu źle ;(

Co się dzieje? Może jest nadzieja i trzeba tylko o niej myśleć? Ściskam Cię mocno! Myślę, że dzisiejszy dzień przyniesie coś dobrego!

Współczuję. Ja przeszłam 4 straty wiec wiem co czujesz, a brak dziecka gdy w połogu miałam sepsę. Trzymaj się dzielnie!

U nas tez nie za wesoło. Od tamtej niedzieli temp 39.2 i zła diagnoza skończyły się w piątek szpitalem i temp 40. Wikus ma angine ropna i zapalenie uszu, ja paciorkowca przeniosłam do oczu i mam zapalenie spojowek a z przemęczenia opryszczke.

O matko nafoczka ale się załatwiliście. Długo będziecie w szpitalu?

Dordaw, gratulacje dla Mai :)
 
Hope tak dzisiaj będę mieć łyżeczkowanie po pozostałości.. przyznam szczerze jest jakiś smutek ale nie załamuje się bo jest Kostek i on będzie mieć mamę na wyłączność, tak miało być. Ale życie bez żadnego dziecka to dopiero byłby ból
 
O matko ale sie porobilo! Torunianka a czy wiadomo dlaczego to poronienie? Czy przez szyjke? Ehh jestesmy z Toba! Nie wiem czy kojarzycie ten blog mamaginekolog? Ona ostatnio jakos w 23 tyg poronila :/

Nafoczka duzo zdrowia, skad sie to przypaletalo? Ta angina Wikusia to jakis wirus? zarazil sie od kogos? Ja sie teraz strasznie boje tych chorob, pogoda jest taka zmienna ze bardzo latwo o przeziebienie. Ostatnio byl straszny wiatr a moja Maja wszystko co ma na glowie zaraz sciaga!

Hope masz niesamowite szczescie, mega Ci zazdroszcze. Do mnie ostatnio z pracy sie odzywali kiedy wracam i musialam rozpoczac poszukiwanie zlobka. Wypisalam sobie 5 w blizszej lub dalszej okolicy i musimy je w najblizszym czasie odwiedzic i jakis wybrac, ale do pracy planuje wrocic i tak najwczesniej od stycznia.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Hej dziewczyny POMOCY wyszliśmy z szpitala ale trochę się denerwuje bo małemu zmienił się to płaczu wyglada jakby miał chrypkę tj zdarte gardło od płaczu. Jestem wkurzona bo kazali mi małego przykładać do piersi w szpitalu on tal strasznie płakał cały dzień a teraz głos ma zmieniony ... taki cichy płacz a wcześniej był mega głośny przeraźliwy... nie wiem czy dzwonić do pediatry na jakaś wizytę bo noe chce go wynosić z domu za bardzo czy może go zostawić i poczekać az sam dojdzie do siebie ... kurczę trochę się martwię




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry