reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

KasikN82 wiem, że Misia będzie tak miała z moimi rodzicami - tacy dziadkowie to prawdziwy skarb :)

Angelina123 ja również w wyprawce mam body z krótkim pod pajace, z długim będą mi służyły do półśpiochów :)
 
reklama
misia ja też uwielbiam prać i prasować te maleńkie ubranka, pewnie jak się dowiem co będziemy mieć to też zacznę tą przyjemną rzecz :-D
Mojej przyjaciółki też kupili wózek dla maleństwa więc nie miej oporów ja masz taka pomoc :)

Kasik strasznie podobał mi się ten wózek gdzieś już widziałam go na internecie, zwłaszcza ten kolor niebiesko-zielony :-)
 
Angelina123 ja mam małe ilości 56, więcej na 62 :)

Owca21 dobrze wiedzieć, że nie jestem sama, bo już myślałam, że powariowałam hehe :)
 
Angelina ja też mam po kilka sztuk na 56 a głownie na 62. Mnie też strasznie rozczulają te maleńkie ubranka :tak:

misia mi też ulżyło, ja już chciałam to robić zaraz jak dowiedziałam się że jestem w ciąży :-D ale że nie miałam miejsca w szafie to musiałąm poczekać. Niedawno zrobiłam miejsce w szafie i teraz mam gdzie układać ubranka a że mam i dla dziewczynki i dla chłopca to postanowiłam poczekać jesze te 3 tyg :) mąż się tylko śmiał że maleństwa jeszcze nie ma a ja już przeniosłam jego rzeczy z szafy bo potrzebowałam miejsca :-D
 
Owca21 dobra jesteś hehe :) ciekawe co Ci mężowie o nas myślą - co za wariatki, tyle czasu do listopada a te już panikuja ;)

Angelina123 kombinezon większy, bo jak dodasz warstwy ciuszków dzidzia zrobi się większa niż założone 56 hihi ;)
 
reklama
Do góry